Odporučte knihu o príkrmoch

sonik123456789
23. aug 2020

Ahojte poraďte prosím vhodnú knižku o príkrmoch pre neskúsenú prvorodičku. Chcem aby obsahovala nie len recepty ale aj rady pri zavádzaní príkrmov. Taktiež sú vítané aj iné recepty ako zo zeleniny a ovocia (kaše atď).

emiliamilka
23. aug 2020

Pripnem sa :D som zvedavá čo odporučia lebo ja som takú knihu o prikrmoch čo by celá za niečo stala ešte nenašla .... aj tu čo mám doma som používala len na úplne prvé prikrmy (asi mesiac )

sonik123456789
autor
23. aug 2020

Rozhodujem sa medzi týmito dvoma. Máte Ich niekto? Ak áno poprosím for zvnútra 🙂 len tak pre info aby som vedela či stoja za to

emiliamilka
23. aug 2020

@sonik123456789 o tej prvej som počula len že je tam skoro sama reklama buď na dojčenskú vodu alebo niečo také.. a že za tie peniaze to nestojí. 🙂 Ak si nakoniec niektorú kúpite budem rada za recenziu.. ja mám doma len Mama, mňam.. nie je zlá a recepty sú dobré a chutia malému (a sú rýchle a jednoduché ) a je tam aj info k podávaniu príjmov ale tá časť mi pripadá tak strašne divno napísaná že som to ani celé neprečítala

nikiki29
23. aug 2020

@sonik123456789 ja mám Prvé príkrmy, podľa mňa na začiatok fajn, druhá sa dá možno aj stiahnuť z netu, mám ukážku čo bola ku časopisu Mama a ja ale nikdy som si ju nepozrela. Idéalne si knihy pozrieť z vnútra, každému sa páči niečo iné... ja som si tie prvé príkrmy prečítala celé, podľa mňa sú fajn pre človeka, ktorý nevie ako na to. Nejaká reklama tam je, aj obrázkov na celú stranu dosť, ale mne postačila... zvyšok som odčerpala z internetu.

bambulkax
23. aug 2020

@sonik123456789 Mama mnam, alebo Vsetko, co potrebujete vediet o vyzive deti

hdpe
23. aug 2020

@sonik123456789 mám od Bukovského Hneď to bude anjelik https://www.martinus.sk/?uItem=115676. Ale nie sú tam recepty s mäsom. Autor je vegetarián. Potom nájdeš rôzne recepty od mesiacov na nate.

ritalein
26. aug 2020

Ja som natrafila na tuto, snad bude dobra. Pri starsom som mala od Bukovskeho - Hned to bude anjelik, ale nebola som s nou stotoznena 🙈

sofiia87
26. aug 2020

Za mna bola top kniha Prve prikrmy. Mam doma aj Mama mnam a tie Dojcenske recepty som tiez mala pozicane. Vyhovola mi prehladnostou, vysvetlenim co, ako, kedy a preco zaviest do stravy, aj recepty sa mi pacili asi najviac.

tncka
26. aug 2020

@sonik123456789 nejaku som mala,ale ani neotvorila. Cekla som na nete asi 2x co uz moze jest a potom som mixovala krizom krazom podla chuti malej. Aj ovocne aj zeleninove. Na to netreba knizku,zmaknes aj bez nej. Na to ze zo zeleniny vznikne geblajz recept nepotrebujes. Mixnem varenu mrkvu,zemiak,kur.prso a obed hotovy🤷‍♀️👌