Odmietanie varenej stravy

ala76
25. jún 2013

ahojte zienky....
syncek mal virozu,boli sme v nemocnici.aj sme hnackovali akurat v tych horucavach sme museli dietovat.a od vtedy mi odmieta varenu stravu,ani polievku a je to mixovane aj☹ .maximalne zje 4-5 lyziciek a aj to dlho drzi v ustach.jogurty,kasicky,ovocie a mlieko-flasu chce.uz som nestastna lebo potrebuje bieloviny-mäsko donho dostat.aj schudol.predtym mi pekne jedol a bol taky fajne baculkaty.ako ste si mamicky pomohli.ja len dufam ze to bude prechodne obdobie. 🙂

benny35
25. jún 2013

zarucene to je prechodne-len nic na silu nic sladke ani mastne vobec ziadna cokolada a pod.Radsej ovocie, zeleninka,nemixujte radsej roztlacit lyzickou,castejsie popijat cajik vsetko bude zasa v poriadku chce to len trpezlivost a cas

jumama
25. jún 2013

Ja som zazila podobne ked mala mala v ustach afty, tyzden len pila a pripadne vecer sme do nej natlacili trosilinku kasicky ryzovej... Je to zataz hlavne pre starostlivu maminu, doktor nas ubezpecoval, ze pokial je pitny rezim, nejedenie nevadi, oni tie deti nie su hlupucke. Ked bude vas maly uplne zdravy, bude aj hladny, dozenie to, ak bol chory na brusko, bola to velka zataz a nastartuje sa pomalicky. Nasa vzdy ked je chora, tak malinko papa a ked ju vykurirujeme, tak to vsetko dobehne, aj duplu pyta, az sa na nej usmievame, ake vydute brusko potom ma 🙂