Odmietanie príkrmu

23. nov 2022

Ahojte už 3 týždne skúšame prikrmovat ale zatiaľ bieda. Viem ze je to zo začiatku o ochutnavani a veľa toho nespapa ale je v poriadku keď zje po 3 týždňoch len 3 lyžičky? Vždy pritom zatvára ústa a plače . Proste odmieta všetko

viestta
23. nov 2022

Áno, je to bežné. Časom sa to zlepsi. Keď už bude mať v rukách lyžičky aj záujem bude väčší aj kŕmiť sa bude dat

bluemoon24
23. nov 2022

Je to bohuzel beznejsi nez to, ze detatko papa 🙂 vydrz a dale nabizej, zlepsi se to casem

marianarem
23. nov 2022

Je to normalne, moj zjedol viac az ked som natrafila na nieco, co mu ozaj chutilo, u nas to bol zemiak s hraskom. To zrazu zjedol diametralne viac.

nique
23. nov 2022

Moja dcera strasne dlho nechcela prikrmy. Ked uz trosku zacala, prisli zuby a to uz vobec nechcela jest. Usta neotvorila ani za svet. Ani na sladke. Chcela sa len dojcit. uz mi nepriberala a slabla.Tak som jej robila silne vyvary, alebo riedke kase a davala som jej striekackou popri hre. Trvalo to 2-3 mesiace. Teraz ma 3 a zje uplne vsetko. Syn nastupil na prikrmy hned, dnes ma 6r a strasne vymysla, co sa tyka jedla.

lorin29
23. nov 2022

Moja zjedla na začiatku prikrmov 2 mesiace len 2 lyzicky

silvia_pekna
23. nov 2022

je to celkom normalne, neboj🙂 ono sa to upravi casom, vsak to jedlo postupne len spoznava, to tak proste byva🙂

petkasaurus
23. nov 2022

No ved ja som dostala sok, ked nam dr zahlasil, ze moja 4 mesacna dcéra ma po 1 mesiaci zjest 150 az 200 g.. Tetaz ma 5 mrsiacov a tych 90g je max.

login1234
23. nov 2022

Je to normálne. Nenutit😊

ninah1486
18. dec 2022
Používateľ ninah1486 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ninah1486.

aj u nas boli take zaciatky a teraz ked mu kupim sem tam bio prikrm o sunaru tak sa ho nevie dojest

beahavala
19. dec 2022
Používateľ beahavala je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od beahavala.

chce to len cas, proste musis skusat, aj u nas boli zaciatky prikrmov tazke