Od ktorého mesiaca ste dávali deťom džús?

dovidopp
20. apr 2022

Od koľkých mesiacov ste dávali svojim detickam piť dzusiky ?

neanonymna
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzkaa1991
20. apr 2022

@dovidopp dzusiky zacala pit cca od 3rokoch a to jej davam bio nie tie obyčajne detske ......
Dovtedy pila cistu vodu alebo detske čajíky

petamich
20. apr 2022

nas ma 9 mesiacov a este dzus nepil a tak skoro ani nebude 🤷‍♀️ na co, ked vypije pekne cistu vodu

ailiba
20. apr 2022

@dovidopp moj ma 2 roky a pije len cistu vodu a nesladeny čaj. Po roku som skusila, ale nechuti mu to.... A urcite nie 100%stavu...treba ju riedit s vodou.

iwuanka
20. apr 2022

Moji piju z 99% cistu vodu. To 1% su riedene stavy (pomaranc, mandarinka) alebo presladena jupik gebuzina ktoru im dava moja babicka. 🙂 ale vodu maju najradsej. A prve dzusy zacali tak po roku.

elizabet173
20. apr 2022

@dovidopp možno v troch rokoch, najradšej mal čistú vodu, aj mu to ostalo, nevidím zmysel v tom dávať dieťaťu džús

janickacrazy
20. apr 2022

@dovidopp u nás tak od 4 rokov, dovtedy len voda alebo mlieko

liz_lemon
20. apr 2022

na co dzus? moje deti uz chodia do skoly, a dzus pili mozno tak max 10, inak len cista voda

elizabet173
20. apr 2022

@liz_lemon no aby si do nich ládovala umelo pridaný vitamín, ktorý im môžeš dať v čerstvom ovocí a zelenine a zvykala ich an sladké, od ktorého si budú neskôr pracne odvykať 😂

kris_tin257
20. apr 2022

Môj má 2 a pol roka, pije hlavne čistú vodu, v poslednej dobe pýta často mlieko a džús ešte nemal, iba čerstvé ovocné šťavy mu občas dám ale vždy 50/50 riedene s vodou 😊

nwnw
23. apr 2022

@dovidopp nechce sa mi rátat mesiace, ale od 4. Rokov cca. 😉