Od ktorého mesiaca môže dieťa piť čaj z Lídla?

domisebi1361995
22. dec 2015

Kupil ho priatel v lidli a neopytal sa na krabici to neni

sissy27
22. dec 2015

že google zas niekomu nefunguje??

https://www.drmax.sk/sunarek-detsky-caj-bio-jab...

petulda333
22. dec 2015

Na googli mi naslo ze od 6mesiacov

bibistec
23. dec 2015

toto by som dietatu nedavala su to take umeliny radsej kvalitny sypany z lekarne a urcite nie ovocny to ani nie je caj toto. a okrem toho na sipky nemusi dobre zareagovat

mackap75
23. dec 2015

je to čaj určený pre bábätka, neznamená že keď je kupovaný v Lídli tak nie je kvalitný, je to čaj od firmy Hero, ktorý vyrábajú aj detské mlieka od narodenia, čaje, kaše, ovocné výživy ..........., a na trhu fungujú x rokov ( Sunar ). nevyrába to Lidl 🙂 🙂 🙂

prasiatko30
23. dec 2015

A preco ho chces naucit na caj - daj vodu alebo mlieko nic ine nepotrebuje an to aby sa naucil na ine chute ma dost cas ale potom qby si dieta zvyklo pit cistu vodi je to zvycajne pmnoho komplikovanejsie

usmiateslniecko
23. dec 2015

Nasa mala ma 8m a dnes som jej uvarila ovocny caj a vôbec ho nechcela pit. Takze nadalej ostávame na cistej vode co ma tesi. Ponukla som jej ho len na zmenu chute kedze je momentalne chora a berie aj atb. Tiez si myslim, ze detom na pitie uplne postaci cista voda.

8291
23. dec 2015

A prečo by si ho nemohla dať.nasa krpata od babätka pije čaj a áno aj ovocný a vôbec nemá problem a čiarou vodou ze by ju nechcela.od jesene do jari je na čajíkoch a cele leto na cistej vode.ked je vonku sichravo a zima tak aj dospelý si uvari radsej teplý čaj a nepije vodu.tak prečo by detičky nehli piť čaj ja tomu nechápem.a aj osladené trochou cukru,medu.z toho deti nebudú mať ani obezitu a ani pokazene zuby-to je blbosť.

tajka1986
23. dec 2015

Je to caj od 6.mesiaca. Uz to tam teraz nepisu od kedy je vhodny,ked som ho pred dvoma rokmi malej kupovala uvadzali od kt.mesiaca sa moze pit. A hlavne v zimnych mesiacoch dobre padne teply cajik. Kludne uvar,vodu moze pit cez leto :-P

michi200
24. dec 2015

čaj pre bábätko je zbytočný. stačí ak ju kojíš+čistá voda. takéto umelé čaje nedávaj radšej, načo ? nie je na to nijaký dôvod, akurát budeš dávať dieťatku zbytočké umeliny. moja malá má rok a trištvrte a pije len vodu+ju kojím...