Od koľkých mesiacov môže dieťa jesť kuraciu pečienku?

efka82
12. jan 2013

nevie niekto od kolkych mesiacov sa smie podavat kuracia pecienka?

zuzana76
12. jan 2013

asi az po 1. roku a aj to domaca, ale ja by som asi nedavala, mojim to ani nechuti a nejedia ju, je to plne toxinov

zuzana581
12. jan 2013

Do troch rokov dieťaťa sa vnútornosti neodporúčajú. To či dáš, alebo nie, je na tebe. Podla mňa, ak ich nebudeš dávať denne a vo velkom množstve, tak sa nič nestane. Vnútornosti myslím obsahujú vitamín A, ktorí by deti nemali.

vefi89
12. jan 2013

ja si nemyslím, že obsahuje toxíny, ale obsahuje veľké množstvo vit. A, ktoré vie škodiť. môj jedol aj pred rokom, ale moc mu to nešlo. ak, tak len trošku 😉

piacere
12. jan 2013

Pozor: Keďže toto je Otázka, každý môže odpovedať iba raz.My nerobime vnutornosti vobec, lebo nam nechutia a maly ich este nejedol a kym nie je na skolskej strave, tak ani nebude. Ine je, ak mas domacu pecen, ale kupovana je humus... je to filter tych vsetkych sajrajtov, ktore dzgaju do kurciat, aby rychlo rastli...

aktiz
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucikatn
12. jan 2013

náš malý nechcel jesť žiadne mäso(teda okrem rýb) tak mi dr. odporučila že mám vyskúšať aspoň pečienku a to nemal ešte ani 2 roky - ale len vo veľmi malých množstvách a nie často. Čiže všetko ale s mierou 😉

Vieš každý rieši či môže dať to alebo ono ale si neuvedomuje (nemyslím teba ale všeobecne) že dieťatku už dávno dáva ešte väčšiu "hnusobu" - myslím tým keksíky tyčinky v lete líznuť zo zmrzky a pod. Čo si myslím že mu viac uškodí ako kúsok pečienky... 😉

lejla77
12. jan 2013

V skolkach bezne mavaju na obed, co som sa ja teda cudovala. 😕 Dokonca bola aj na obed v skolke, kde boli deti od jedneho roka.

euka210
12. jan 2013

do roka urcite nie

iveta19385
8. feb 2019

Robim v jaslach.su tam deti od 1.roka.robi sa tam aj pecen.nie samotna ale priklad s masom na smotane a cestovinou.je tam aj maso aj pecen.