Od akého veku môže dieťa gumové medvedíky?

wrok
5. máj 2012

Kedy ste zacali davat detom gumene medvediky? Co na to pediatri?

vinifred
5. máj 2012

..odkedy mali zuby a vedeli kúsať.. 😀 a pediatrovi som to ani nespomínala,však nie som na spovedi.. 😵

xenicka13
5. máj 2012

ja v 18 mesiacoch lebo starsie deti sa uz nedokazali skryt 😀

stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tea333
5. máj 2012

Syn ma 20 mesiacov a este gumeneho medvedika nevidel. nedavame mu sladkosti.Samozrejme by ho mohol ochutnat, ale urcite by som mu ich nekupovala cielene

lentilka29
5. máj 2012

moja cmula ovocne cocky od roka....ja na tom nevidim nic zle...ked si trosku osladi zivot 🙂

ajca123
5. máj 2012

Ja deťom dávam čo najmenej sladkosti.. Nas prvy syn ochutnal gumene medvidky ked mal 4r 🙂 a nas druhy syn má dva roky a raz zobral bratovi taky cukrik a hned ho aj vyplul nechutil mu... Som aj rada
Radeji chrustaju zeleninku a ovocie 🙂))))

hajanka
5. máj 2012

@wrok je tazke odpovedat na tuto otazku, kedze taketo "hluposti" dieta vobec nemusi, ja by som nedavala vobec

traktor
5. máj 2012

moje maju 14,12,8 a 3 a este ich nejedli 😅 🙂 ..skratka si vzdy vyberu nieco ine, co im chuti..ale cukriky celkovo nemusia..a taketo veci som s pediatrom nikdy neriesila..vzdy som sa riadila podla seba..viem, co je pre moje deti dobre a co nie..a nedrzim sa ani tabuliek.,

zuzka_cz
5. máj 2012

moj syn ma 5 rokov a este ich nejedol.. ked bol maly, tak som zakazala okoliu davat mu podobne sladkosti a teraz vsetky cukriky, zuvacky ci lizatka odmieta, lebo ze on to nelubi.. a som tomu rada 😀

lubicakovac
5. máj 2012

našemu to nedávame, lebo ked ich mal raz, ocucával ho, a zahodil, čo sme neskor zistili, ked sa našiel vedla v izbe na zemi 🙂
čo sa týka sladkostí, tak ked už musí byť, lentilky, aj to zo 3, a radšej keksík, ako priamo curkíky alebo čokoládu

mihrimach
5. máj 2012

ahoj moja mala ich papala od 1roka a mooc jej chutili 🙂

brisilda
5. máj 2012

Sladkosti patria k detstvu nevidim dovod preco by deti nemohli raz za cas ochutnat nieco sladke ved aj my ako deti sme ich jedli 😀 Moj syn ma radsej susienky ako gum.medvedikov ale ochutnal ich v cca 18 mes. 😉 kazde rano a vcer si sam ide cistit zubky nakolko napodobnuje starsieho braceka 🙂 takze podla mna pokial ma babo zubky a dokaze pozut gum. macika tak kludne daj len pozor aby mu nezabehlo 😉

danielahamar
5. máj 2012

ja som myslela, že od narodenia môže gumové veci žuť 😕

juliagregor
5. máj 2012

mojej pediatricke je to jedno 😎

detom sladkosti davam, dostanu denne tablicku cokolky a ked pre ne pridem do skolky tak vzdy cakaju nejaku malickost...vacsinou to riesim pernikom...

do roka som sa snazila bez sladkosti, potom bez cokolády a neskor uz ma prevalcovali 😀

tie gumove cukriky su inak pekna hnusoba 😝 raz za cas ich kupim, ale musim mat ozaj dobru naladu...a este vacsia hnusoba su tí hadíci, to je ciste farbivo, vzdy viem ake im muz kupil podla farby h...a 😅

a inak neznasam Mikulasa a Velku noc, vtedy to je hroza, len hucia ako besní...

lienka9933
5. máj 2012

Moja malá ochutnala gumových mackov asi okolo 2r.Mali sme doma taký veľký sačok mackov od Hariba v ktorom je množstvo menších sáčkov kde sú pobalené malé medvedíky, a mala si to už vie vypýtať tak jej vždy jedem rozbalíme a ona vypapá ten malí sačok a má dosť.je na zvážení každého rodiča čo dá svojim deťom a koľko im povolí.

anjelik2509
5. máj 2012

Ahoj, moja malá ich ochutnala keď mala nejak okolo rôčika, ale myslím, že to na ňu nezapôsobilo...U nás doma takéto gumové veci moc neletia, tak ani ona na to nie je naučená...Ale asi by som volila niečo iné ako sladkosti typu gumových macíkov, ale to je už každého osobná vec 😉 Jediné, čo sa jej páči s gumovým macíkom, je to video Gumimacik 😀

lussy23
5. máj 2012

fuj najlepšie nikdy veď je tam plno bordelu. ja taký hnus nikdy deťom nedám. Radšej keksík alebo čokoládu, najlepšie upiecť doma koláčik. Samozrejme, viem, sladkosti patria k detstvu ,ale sú aj také sladkosti, kde nie je toľko škodlivín ako v gumových cukríkoch.

salma22
5. máj 2012

ked uz vies ze to spapa a ze to pokude 🙂 aby sa nezadusila nasjej sme dali prve cukriky ked mala rok a pol a od vtedy musime skrinku doplnovat jojom 😀

barbyes
5. máj 2012

prečítaj si napr. http://diva.aktuality.sk/clanok/31621/rozvarene... alebo http://www.sme.sk/c/1761923/prehlad-emulgatorov... -tu si prečítaj čo to spôsobuje 😉 na internete toho nájdeš samozrejme viec..jednoducho je to bordel a ak chceš vychovať zdravé dieťa tak by som veľmi porozmýšľala či mu niečo podobné vôbec niekedy dám 😉

petkave
5. máj 2012

Ja by som povedala, že odkedy ich vie požuť. Aby sa s nimi nezadrhlo 😅 Môj syn má 21 mesiacov (práve dnes), ale gumené medvedíky ešte nemal. Zato ja ich môžem jesť na kilá... Asi si idem nejaké pohľadať. Narobil si mi chute 😀

irriss
5. máj 2012

@wrok
Jak Te "znam" ..zrejme svadis pozornost na toto: 😉
http://www.hoax.cz/cze/index.php?action=hoax_de...

katren
5. máj 2012

pediatricke som vobec nevravela.....
a dali sme ked mala vsetky zuby a vedela poriadne pohryzt, takze od nejakeho roka a pol.....inak co sa tyka cukrikov nasi nemusia, ale ked su, tak si daju.....urcite nezbastia cely balik naraz.....a skor kupujem nie tvrde cisto gumove, ale jogurtove SmileGummies, tie su maksie 😉

kakakina
5. máj 2012

moj starsi ma tri a pol,a gumene medvediky,ochutnal prvy krat teraz na velku noc.A neje ani ine cukriky,sem tam si popyta lentilky!Nepozna to-nechyba mu to 😉 !Nezakazujem mu,ale ani mu nenukam nasilu,a ked mu da niekto iny,donesie mi ,ze to nechce!Takze asi som neporadila,co??? 😢

ivett1
5. máj 2012

gumové medvedíky skúsili niečo pred tretími narodkami, ale dcérke nezachutili a synček si dá sem- tam, ak nám niekto z rodiny prinesie🙂 (starí rodičia, teta, ujo...)

amulienka
5. máj 2012

Nechcem nikoho znechutit ale viete z coho to je? Bleee 🙂

bambibam
5. máj 2012

Nezje teraz, zje v škôlke ,škole. Ja sladké kúpim,dám - samozrejme s mierou ,nieje to predsa hlavné jedlo.

cigaretka5
5. máj 2012

ja som v tomto asi divna, ale naco dietatu tie medvediky davat? keby sa tu niekto opytal, ze od kedy moze dieta ovocie? zeleninu? chapem? aj otazku k jogurtom pochopim, ale otazku k sladkostiam?
Nasa seniorka ani nevedela ako chuti cokolada do momentu kym ju mamina nestrazila ked som bola v porodnici s juniorkou , dovtedy jej nechybala , teraz ked vidi reklamu tak mrnci a pyta si ..............

anjelicek26
5. máj 2012

Milujem taketo odpovede, gumene medvediky sa predavaju na tony a ziadne deti ich evidentne nedostavaju 😅 😅 😅 Prepacte moj off topic 😀

cecil36
5. máj 2012

radsej od ziadneho 😉 moju dceru neskutocne alergizovali

katun
5. máj 2012

ja som davala tak od dvoch rokov, kedze som sa bala alergickych reakcii (ma na niektore sladkosti alergiu, ekzem sa mu vyhodi na ritke) - ale Haribo boli ok, a z medvedikov firmy Jojo sa vysypal.