Netečúce hrnčeky Avent, ktoré tečú

sylvia20
19. sep 2011

Caute baby ! Chcela by som vediet, ci mate tiez take negativne skusenosti s flaskami AVENT s nauskami, kde je medzi prioritami flasky uvedene, ze nema tiect. Najprv som si myslela, ze mam nejaku chybnu, ale, ked som kupila dalsie 3 a kazda tiekla, ja neviem, ale je to normalne? Cim to bude, ze tecu, ked nemaju...kupovala som ich preto, lebo tiect nemali 🙂))) Viete mi poradi nejaku znacku, kde mam naozaj zarucene, ze flaska nebude tiect a mala nebude cela dooblievana? Dakujem za nazory a Vas cas 🙂

mrka2
19. sep 2011

mne tiez jeden tiekol a bola som riadne nahnevana,lebo nie su prave najlacnejsie. druhy mi uz netiekol a ani velka flaska,tak neviem,ci je to chyba od vyroby,alebo co. 😖

henulienka
19. sep 2011

obyčajný z Tesca je u nás "NAJ" - moja dcérka iný ani nechce a tento tečie len keď s ním naozaj silno zatrasie - aj to len 1-2 kvapky

ikke
19. sep 2011

avent tecie, lebo ked dieta cuca, tak vlastne vzdy ostane tekutina medzi tym ventilom (tym silikonovym kolieckom zospodu) a samotnym naustkom, a ta zvysna tekutina potom vyteka 😝
mne zatial najmenej tiekli tommee tippee, mame flasku s naustkom aj flasku so slamkou a obe nanajvys obcas trochu kvapkaju (ale vecsinou vobec nie).
ale este viac nez avent nam tecie nuby flaska so slamkou, ta ide skoro prudom 🙄

inak na doma pouzivame obycajne plastove hrnceky s naustkom (http://www.hema.nl/winkel/babyspullen/Eten-Drin...) a pit dostava iba s jedlom, takze to ho ustrazim aby pohar nepreklapal, raz sa to aj tak musi naucit... 😉

sylvia20
autor
30. dec 2011

dakujem baby, inak, ten obycajny z Tesca je naozaj najlepsi, ten nam tusim este netiekol, Nuby je jedna velka katastrofa, to mam vzdy kabelku "vo vode" 🙂 🙂 🙂

tehua
31. dec 2011

aj my mame dva aventy, ktore tecu. este z DMky ten babylove netiekol (myslim, ze ho vyraba nuby), ale avent som kupila vyslovene kvoli vrchnaciku - ze nebol cely odnimatelny, len taky odklapaci. lebo cely odnimatelny sa stale stracal a liezlo to na nervy.
velmi malo hrncekov s naustkami maju takto vyrieseny vrchnacik, skoda. ale komu to nevadi, tak skusajte nieco ine ako avent.

dasenaa
31. dec 2011

Veru Aventy tečú,ja som ho kúpila,a bola som tiež nahnevaná,kabelka mokrá,viac ho nepoužívame.
😒

lenja01
31. dec 2011

@dasenaa skoda ze som si to tu nevsimla skor, ja som ho malemu kupila na vianoce ☹

katren
31. dec 2011

my mame tiez netecuci a tiekol nam iba na zaciatku, ked som davala to koliesko silikonove naopak 😅 a mala pila s tou dierkou smerom dolu....pri piti ju vzdy musi mat hore 😉 inak tecu 😠

luciferova
1. jan 2012

ovela viac ma trapi to, ze sa nedaju poriadne umyt a vycistit naustok ako to, ze tecu... 😝

raffaella
1. jan 2012

@luciferova ak ti mozem poradit, vyborne sa vselijake taketo flasky (napr. aj tie so slamkou) umyvaju kefkou z odsavacky nosa. My mame taku odsavacku v zelenej krabici a k tomu bola pribalena uzka kefka. Tak s nou vycistis vsetky tieto pohariky a flasticky 🙂

luciferova
1. jan 2012

@raffaella dik za radu, ale taku kefku veru nemam ☹ a co tam po tom, poharik uz aj tak nepouzivame 😉 si zlata, isto si niektorej mamicke pomohla 🙂

raffaella
1. jan 2012

@luciferova nemas zac, rado sa stalo 🙂

aninka30
1. jan 2012

@henulienka ktory to je ten z tesca?ako vyzera?neda sa hodit link?

dasenaa
2. jan 2012

@lenja01 možno budete mať šťastíčko a ten váš bude vydarený. 🙂

sylvia20
autor
2. jan 2012

@luciferova hej, aj to je ich velka nevyhoda, ale to je problem vacsiny tychto hrncekov....skusala si ich cistit tycinkami na ucho? s tym mi to islo asi najlepsie, aj ked to nebolo dokonale 🙂 🙂 🙂 🙂

sylvia20
autor
2. jan 2012

@aninka30 nasla som len tento letak z archivu....v podstate je to z tejto kolekcie, len my mame s uskami, ale je to to iste 🙂
http://www.zlacnene.sk/detail/tesco-look-nekvap...

aninka30
2. jan 2012

@sylvia20 jej ty si zlata dakujem 🙂

sylvia20
autor
2. jan 2012

@aninka30 nei je za co, rada pomozem, ak viem 🙂))

luciferova
2. jan 2012

@sylvia20 hej skusala, aj tymi hrubymi, ale nebolo to ono... a mam pocit, ze ta guma chytala plesen...

sylvia20
autor
2. jan 2012

@luciferova ten zaneseny povlak od caju mi ako tak vyjde, ale aj mne sa zda , ako keby sa tam usadzala plesen, alebo vodny kamen.....kamoska to cistila savom, ale to sa mi zda velmi drasticke a aj nebezpecne

luciferova
2. jan 2012

@sylvia20 fu, savo neeee, to radsej kupit za par supov druhy 🙂 ale mozno v umyvacke by to zislo 😉

masinka
2. jan 2012

pri prvej dcerke sme dost experimentovali .... tiez nam tiekol zazracny avent netecuci hrncek. jednak ked do neho trochu fukla, tak tiekol prudom cez tu dierku na vzduch a aj cez zavity - cim viac bol zatiahnuty, tak tym viac tiekol - po zasrobovani bolo treba trosku vrchnak povolit. poskusali sme este Canpol - tam mi dcerka nevedela tak silno potiahnut aby nieco preslo popod silikonovu zabranu, potom nejake dalsie naustkove pohariky ktore tiekli len co sa otocili, pohariky so slamkou s ktorymi som sa rozculovala vzdy, ked som ich cistila...
druha pije odmalicky z flase od Rajca so sportovym uzaverom alebo z Kubik-waterr pripadne Jupik - tie maju vnutri v cucaku taku gumenu zabranu aby po otoceni flaska netiekla, ale netreba cucat prilis silno aby nieco islo. A cena - namiesto jedneho draheho hrnceka mam karton mineralok a ked je flasa prilis zanesena (ak dam do nej parkrat caj), tak ju proste vyhodim...

luciferova
2. jan 2012

ano, aj my na tom ficime, alebo este Lucka ma taky uzaver 🙂

sylvia20
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jeemima
14. mar 2013

hladala som tuto temu lebo zvazujem ze kupim mojim drobcom tie pohariky a zatial s flaskami avent nemam dobre skusenosti....flasky 220ml aj 125 nam tecu nastastie z nich piju huste kase takze to netecie ale aby sa napili vody to nehorzi hned sa obleju ....a dufala som ze tieto zazracne hrnceky /pohariky tiect nebudu ale vidim ze teda sa radsej poobzeram po inej moznosti
😉

maryah
29. jún 2013

ahojte, prosím vás, máte niekto skúsenosti s týmto hrnčekom? je od 12 mesiacov a je to už taký "dospelácky" kde krásne dieťa prechádza na pitie z pohárika, teda malo by...

ikula2
7. aug 2013

@maryah ahoj prosim ta kupila si si ten hrncek? Tecie?

maruska.s
7. aug 2013

Aj my mame ten "netecuci" hrncek 😠

maryah
7. aug 2013

@ikula2 ahoj, no samotný netečie len dieťa z nrho pije s tým, že si perou naň potlačí a vodička z neho tečie takže keď je ten vrchnáčik stlačený tak tečie, perfektne sa naučí piť sám z pohárika... ja som s ním spokojná 🙂

jajabajaja
30. aug 2013

ahojte, ja mam tiez avent poharik z obrazku a som velmi sklamana. maly je vzdy poriadne pooblievany. a rozhodne to nie je len par kvapiek-ale tak, ze sa musime prezliect. hrncek sam o sebe netecie. ale ked dieta z neho pije - vytecena voda ostava medzi okrajom /myslima ze uz to tu niekto opisoval/ a pri nakloneni potom vytecie.
mali sme aj munchkin pohar, ktory bol super, vobec netiekol- no uz nam tecie aj ten- z nicoho nic. pomedzi zavit dost hojne vyteka voda....