Môžem mať v chladničke prevarené mlieko?

martinka0031
3. mar 2013

možem mat cez noc v chladničke plnotucne vychladnute prevarene mlieko,a dat ho v noci malemu pit??on je velky papkáč a v noci sa budí na mlieko.doteraz sme to riesili v noci Bebou. 🙂 dakujem za rady

happy8051
3. mar 2013

ja by som rocnemu dietatu kravske mlieko nedavala....

vikusjk
4. mar 2013

Ja mam tiez rocnu malu, a tiez este v noci papa, robievam jej Nutrilon. Vecer prevarim do termosky vodu, a tu potom vo flasi zmiesam so studenou tak, aby bola teplota vyhovujuca pre davkovanie Nutrilonu a pre papanie. Su to dve minuty a mala moze papat 😉
Ku kravskemu mlieku - v dnesnej dobe sa neodporuca, hlavne tie krabicove, ja malej zatial planujem aj nadalej kupovat Nutrilon, ale na margo toho vsetkeho mne mamina davala kravske mlieko od troch mesiacov a som uplne zdrava 😉 malej by som ale ak uz, tak kupovala to v sacikoch, ktore sa prevara v mliekovare a skladovala v sklenenych flasiach (budem to robit, az jej zacnem viac varit pudingy a ine dobroty) 😉

zigzag
4. mar 2013

rocne moze kravske mliecko v pohode pit, ved aj um je vlastne kravske, moj prestal pit mieko v 8mesiaci,ked sme presli na nutrilon 4 toto odmietal, takze od vtedy niake mlieko nepil, iba, vodu.. boli sme na kyslej smotane, a sme az do teraz,kravske mi nechce pit vobec.. jednie co z mlieka robim je krupica,,, postupne casom dieta straca schopnost travit mlieko, a mlieko , najma kravske moze zacat zahlienovat... preto je vhodnejsie kozie , alebo ovcie mliecko...

bubulka722
4. mar 2013

Ak kravské, tak určite nie z tetrapacku. Kúp mu radšej priamo od chovateľa alebo z automatu. Najlepšia alternatíva je kozie mlieko.

katy1979
4. mar 2013

Ak ho nebudes mat v chladnicke niekolko dni tak kludne.
A kludne mu to kravske daj. Niekedy by som sa tiez bila do prs ze dat umele. Uz to netvrdim po zisteniach co v tom umelom vlastne je.

petraxy6
5. mar 2013

a kam by si ho chcela dať? Existuje aj iné miesto kam by si to "prevarené" mlieko dala? 😕

burina4
5. mar 2013

bubulka 722 súhlasím s tebou, nakoľko aj ja dávam od mesiaca kozie a kravské mlieko a ak dojdú zasoby tak aj s automatu 🙂