Môžem dávať 7 mesačnému dieťatku kaše na noc?

weronka9
22. apr 2013

ahojte... chcem sa opýtať, či už môžem dávať kojenému bábatku na noc kašičky namiesto kojenia... a ak áno, tak aké???malá ma 7mesiacov a už je plne prikrmovaná ale zatiaľ iba na obed a olovrant, ale ešte aj tak dokrmujem kojením...dik

mirkazbirka
22. apr 2013

Ja som malej dávala kašičky večer od 6 mesiacov. Najviac nám zachutili kaše Hami, sú tam na dobrú noc, neskôr aj medové, ovocné, krupicové. Papáme ich do teraz, má 1 rok.

weronka9
autor
22. apr 2013

a sú aj nejaké nesladené??? a ako ti potom prespí??

ivinka77
22. apr 2013

nasa ma 5 mesiacov a davame tiez HAMI mliecne, tie, co su od 4.mesiaca...a spime paradne...

0550
23. apr 2013

ahoj my tiež od 5 mesiaca dávame kašičky od Hami a je spokojný možno sa ešte zobudil raz dvakrát na kojenie ale v pohode dnes už prespí celú noc a má 9 mesiacov

weronka9
autor
23. apr 2013

AHOJTE.. dnes som už kúpila od Hami krupicovú s vanilkou, tak uvidíme čo to spraví...abo nespraví 😒

katka1981
23. apr 2013

@weronka9, ja som davala obcas kase Nutrilon bez cukru, ak kojis kupila by som celozrnnu instantnu a mozes dat aj svoje mliecko. A co sa tyka prespania, nikdy nespala o nic dlhsie a budila sa rovnako. Takze kase sme ozaj dali len parkrat.

katka1981
23. apr 2013

Dievcata spanok nema nic spolocne s tym ci date na noc kasu, UM, alebo kojite. Su deti, ktore sa budia nie pre hlad a v pohode aj do 4 rokov.