Môže 2,5-ročné dieťa jesť sáčkovú polievku?

10. aug 2024

Pre 2.5 ročné dieťa je dobrá sem-tam sáčková polievka ale o radšej žiadna polievka?

markusrasford
10. aug 2024

Není dobra,

anos18
10. aug 2024

Ja mám názor, že radšej ako sackovu, ak som nemala veľa času, uvarila som radšej rascovu, do toho pustiť vajíčka. Za 15 minút hotovo

natall113
10. aug 2024

Radšej žiadna

smiling89
10. aug 2024

Radsej ziadna. Sackovu ani sebe by som nedala...rychle su aj kremove polievky z mrazenych zeleninovych zmesi, ked uz...

hsara99
10. aug 2024

Neviem, za mňa nie je nič jednoduchšie ako ráno postaviť vývar a na obed zliať a prirobiť slíže. Vždy robím viac a mrazim, potom už len vytahujem a rozmrazujem. 🥲 za mňa sackova nie

abbey1
10. aug 2024

Radšej žiadna. Ale mnoho polievok je hotových v podstate za chvíľu a vlastne bez práce. Napr šošovicová mliečna alebo klasická, zeleninová, strukova, karfiolová, brokolicová, hraškova krémová, paradajková,... Hodíš do hrnca a vari sa samo. Max rozmixujem na konci.

egonsk
10. aug 2024

Ak ho chces pripravovat na chemicku buducnost a pokazit mu zaludok, prispet k obezite a dalsie vyborne vyhliadky dat, kludne mu to davaj. Ak ti zalezi na zdravi dietata, radsej uvar akukolvek inu jednoduchu. - netreba bujony a ine polotovary plne chemie.

klip0
10. aug 2024

Určite radšej žiadna ako takáto. Prečítaj si zloženie.
Keď budeš variť vývar, tak si pomraz pár porcií a vždy len priamo v tom vyvar rezance a máš to za 5 minút

jamidea
10. aug 2024

Moze, moj ju nezje, je velmi slana. Skusila som 1-2x.

marianarem
10. aug 2024

Tak zalezi na zlozeni. Niektore sackove polievky su v pohode. Ja dost dbam na zlozenie potravin pre maleho a nasla som uz aj sackove, ktore som bola bez problemov ochotna mu dat. Dalsia vec uz je, ze ich aj tak moc nejedol 🙂

bolarazjedna
10. aug 2024

Tak mne sa už stalo, že jedol môj 2rocny. Akože je to najhoršia alternatíva, a áno, väčšinou ani moc nechce, lebo je slaná, ale to bolo ze som naozaj nemala čas na iné. Ako napr minule, prišli sme z dovolenky, zistila som na obed že múky mám pokazené (chcela som paradajkovu), už nebolo času na nákup, tak bola sackova. Tomu dieťaťu sa nič nestane, keď raz to zje. Samozrejme, nie každý týždeň, ale ak inak na zdravú vyváženú stravu, tak nič zlé na tom nevidím. Takisto, ako keď raz za mesiac si dá kúsok čokolády.

nelca84
10. aug 2024

Sackovu by som nedala ani dospelemu, nie to este dietatu. Ja nechapem kto to kupuje.

barka1
11. aug 2024

Obed predsa nemusí byť s polievkou.

nikpa
11. aug 2024

Hodiť do koša. Nejedla by som to ani ja, nie ešte dieťa. Výživova hodnota 0.

iwesska
11. aug 2024

Take mnozstvo soli mu realne moze poskodit oblicky.

lindous
11. aug 2024

@nelca84 Ja sa čestne priznávam, že tak 2x do roka na to dostanem extrémnu chuť a musím si spraviť 😅

marcellka32
11. aug 2024

Občas si spravím francuzsku ...teenageri občas vifon

sara07
11. aug 2024

radšej žiadnu
však vývar čo je to za robotu , dáš všetko do hrnca alebo tlakoveho hrnca a varíš nič viac
to už skorej mrazené čo su krémové polievky od bonduelle
sáčkovu by som ja nejedla, ked nič iné kopa zbytočných E + glutaman
z toho vyvaru ked si zamraziš -hodíš do hrnca, dáš cestoviny, quinu, pohanku , mrkvu a máš paradnu polievku

h2
11. aug 2024

Máš kopec polievok, čo sú hotové za rovnaký čas, koľko trvá uvariť sáčkovú. Okrem už spomínanej rascovej napríklad paradajková, alebo moja obľúbená zeleninová z akejkoľvek mrazenej zeleniny. Pridávam do nej červenú šošovicu, tá je veľmi rýchlo uvarená, nechávam ju až rozvariť, tým sa polievka zahustí a je to naozaj super, takmer každý týždeň (minimálne raz za dva týždne) ju robím.

simsalabim
11. aug 2024

@marcellka32 moji vsetci traja sa idu za wifon utlct, v puberte by ju jedli snad denne (vsetci uz maju nad 18).

snehulak77
11. aug 2024

Ak potrebuješ niečo rýchlo prihriat a dať jesť a fakt nemáš čas alebo nič iné po ruke, tak si nákup príkrmy pre deti. Tam sú aspoň kvalitné suroviny, vhodné pre deti. Takto to robím ja a nie som v strese ak náhodou prídeme od doktora neskôr a syn je už veľmi hladný a pod, proste ohrejem a dám. Ale kupujem s označením veku, naozaj pre malé deti, tam som si istá, že je to kvalita ako má byť.

danica2711
11. aug 2024

radšej žiadna, prečo by dieťa rozhodne muselo jesť polievku?

lienka9
11. aug 2024

Ked das 1x do roka nic sa nestane..vzdy davam 2x tolko vody kolko pisu,nieje taka slana..nieje to najzdravsie,ale zijeme a dieta je zdrave a stastne.a naozaj za 1-2x do roka nic nehrozi..

tamta
12. aug 2024

Mna by zaujimalo, co ma tomu dieťaťu ta sackova polievka dat, ze mu ju chceš pripraviť.... Obed nemusí byť vždy o piatich chodoch.... Najma teraz v lete asi málokomu chuti horúca polievka... Inak je domáca polievka samozrejme fajn pokrm aj na doplnenie pitného režimu dieťaťa... Sackova fakt nie..