Mliečne výrobky pre 8 mesačné kojené dieťa

lenkalienkam
24. jún 2014

Mám 8 mesačného kojeného chlapčeka a neviem aké mliečne výrobky môžem dávať , jedna lekárka povie smotanové a druhá activiu / ta sa vraj nemá dávať do 3 rokov povedala jedna lekárka/ . tak teraz neviem aké by som mala občas malému kúpiť.
Lenka

esterba
24. jún 2014

@lenkalienkam ved nedavaj ani jedno a mas pokoj 😀 klasicke biele jogurty (nie smotanove, ale z mlieka) s kratkou dobou spotreby, tusim Hollandia su take, ak nemas z nejakej miestnej farmy, a to iste plati pre ovcie a kozie jogurty.

zitaje
24. jún 2014

@lenkalienkam podla mna kojenemu dietatu netreba mliecne vyrobky aspon do 10.mes, ved ma lepsie mlieko - materske, ktore uplne vyhovuje jeho potrebam 😉
Davaj ovocie, zeleninu, maso, zltok, obilniny. Moj bude mat 9 mes a mliecne vyrobky zatial nedavam.

seemani
24. jún 2014

@lenkalienkam ja som dávala od 8 mesiaca hollandiua zvolenske jogurty, aj ovocné, malému velmi chutia. Su to tie paradise 🙂

siska53
24. jún 2014

@lenkalienkam nam,kazala davat nejak okolo 9.m smotanove neochutene jogurty. Tak obe deti dostavali tie.

ivetoy
24. jún 2014

klasicke slovenske,zidne aktivie,tie nech si nechaju tam odkial su...My Slovaci mame kvalitne jogurty ktore presli testom kvality,nevidim dovod na cudzokrajne,len reklamny osial nic viac...kup,Zvolensky,ci Sabi...

lckk
12. júl 2014

naco mliecne vyrobky ked je plne kojeny? radim, nedavaj, zbytocne a riskantne.deti toho tak vela nepotrebuju.