Mám začať dávať kravské mlieko?

anicka246
22. sep 2014

Ahojte maminky, chcem sa s vami poradiť. Malý zvykol spať celkom pekne v noci, niekedy raz niekedy 2x bol hore. Večer spapá kašu + MM. Lenže teraz, neviem či to môže byť zúbkami, alebo je hladný, budí sa viac krát a vždy chce prsník. Je pravda že niekedy ani nepapá len pocucká, lenže za chvíľku je hore a zase papá. Bojím sa či nieje hladný, myslíte že by som mu mala dať za kašou normálne mlieko? a v noci tiež.? Dakujem za rady

anicka246
autor
22. sep 2014

@anicka246 Zabudla som napísať, malý má 12 mesicov.

saska.t
22. sep 2014

@anicka246 to nie je hladom,ale pocitom byt pri mame,ziadne mlieko to nevyriesi a zu vobec nie kravske,ked mas MM a prso sluzi na ukludnenie,ktore prave potrebuje,je to len faza a treba ju prekonat,on ju prekonava dudkanim prska,ty si jeho istota,ktoru prave potrebuje....

anicka246
autor
22. sep 2014

ved to je to, že som nevedela, či to je toto, alebo mám málo mliečka a malý je hladný..

mimi249
22. sep 2014

Nie, nedavaj kravske mlieko... urcite to nevyriesi tvoj "problem". Ako pise saska.t, maly potrebuje citit mamu pri sebe.

maminaba
22. sep 2014

Detska lekarka nam doporucila kravske mlieko az od troch rokov. Pri skorsom podavani je vysoke riziko alergii na mlieko a pod. problemov.

bibistec
22. sep 2014

kravske mlieko urcite nie v ziadnom pripade

katarinamarkova
22. sep 2014

@anicka246 kravske mlieko to nevyriesi......ak spapa kasicku tak aj bez mlieka bude najedena do rana az az.....je to len pocit ze chce nieco dudkat bud len tak zo zvyku alebo mu idu zubky. tu mas dve moznosti, vyber si tu co vyhovuje tebe a babu najviac - dudlik, alebo kazdu chvilu na prsniku....od dudla odnaucis rychlo 🙂
skus este vymenit veceru a dat jej na veceru nieco uplne ine....ak jej davas tie divne presladene kasicky z obchodu tie su veeeelmi tazke na noc a plne cukru co deticky viac nabudia ako uspia, aj ked su nazvane napr. kasicka na pokojny spanok, citaj zlozenie 🙂
@maminaba k tym alergiam.....tak presne toto mi tvrdili pred 9timi rokmi o lepku - do stravy zavadzat az po ukoncenom 9.mesiaci lebo hrozi vysoke riziko alergie.....teraz mi lekarka hovori, najnovsie odporucame zavadzat lepok okolo 6.mes. u nedojcenych a najneskor do 7.mes u dojcenych deti postupne, lebo vraj potom je vysoke riziko alergie.....tak si vyberte.....
kravske mlieko a vysoke riziko alergii - ano to preto, lebo dnes vsetci kupuju v obchodoch to ultra prevarene mlieko zbavene vsetkych prospesnych bakterii, ktore pomahaju s travenim laktozy a posilnovanim nasej imunity od kraviciek nadopovanych antibiotikami, hormonmi atd.....

katka110510
10. okt 2014

ja som davala malemu prevarene mliecko od pol roka a zdravy je jak repa a nic mu neni a ani neni alergicky vobec nanic