Kvalitný mixér na smoothie

flower24
31. jan 2016

Ahojte, viete poradit, podla coho ho vyberat? Prip. mate tip na konkretnu znacku/typ? Dakujem 😉

lucikaa
31. jan 2016

Pocula som dobre recenzie od znamych na nutribullet.

mima4
31. jan 2016

@flower24
uprimne? na to ti staci obycajny mixer, my mame klasika philips, teraz by mal byt aj v tchibo...
nepotrebujes ziadne smoothie predrazene mixeri, kde mozes robit len smoothie.

klasicky mixer ma podstatne viac vyuziti

sense
31. jan 2016

suhlasim s @mima4 skus nazaciatok len klasicky mixer.... inak znamy je zu spominany nutribullent

prevenar
31. jan 2016

zalezi, aky objem chces pripravovat

- na mensie objemy - Nutribullet - idealne 900w
- na vacsie Klastein Herakles - ma nejak 1500w

podla mna je najlepsie mat oba 🙂

guinevre
31. jan 2016

@mima4 Ja som tiez uvazovala nad smotthie mixerom, ale neviem ci to nie su zbytocne vyhodene peniaze, pouzivam obycajny ponorny mixer, a je to super 🙂

hrjanka
31. jan 2016

my sme kupili normalny stolovy mixer za 30 eur a zvlada zmixovat vsetko, aj mrazene jahody 😉

lusu
31. jan 2016

My sme si v lete kúpili mixer na smoothie a mozem povedať zbytočne. Ma to maly objem a úplne mi postačí tyčový mixer.

klaudialip
31. jan 2016

ja mam tycovy mixer slaby napriklad, ale chcem si kupit stolovy a ten sa mi zide viac a aj na ine veci,a chcem kupit aj odstavovac,kedze moje deti lubia dzusiky tak im dam zdravu verziu 🙂

kliara
31. jan 2016

@hrjanka - a aký ste presne kúpili mixér?

tina129
31. jan 2016

My sme si kupili maly a kedze mal doma velky uspech tak sme si nakoniec dokupili velky, ten zomelie vsetko uplne dohladka.

baby2
31. jan 2016

@tina129 znacka ?

kindervajicko
31. jan 2016

Ak chces kvalitu, tak jednoznacne perfect smoothie blender

tinadeville
31. jan 2016

Ja mam Vitamix a hoc na prvy pohlad lacne mixery zomelu veci podobne, nikdy to nie je take ako v tomto mixeri. Ma obrovsky vykon.

hrjanka
31. jan 2016

Electrolux esb2500
@kliara

lubka1983
31. jan 2016

Ja mam nutribulet a som spokojna

slavomirdurej
1. feb 2016

Tento : Kenwood SB055 Smoothie 2GO. Mame ho uz vyse 6 rokov, pouzivam ho takmer denne a spolahlivo zomelie vsetko a je super. Ak vies po anglicky precitaj si recenzie tu ( http://amzn.to/1nH3MyN)

tina129
1. feb 2016

@baby2 mame maly electrolux blender, rozmixuje celkom dobre, mrazene jahody uplne v pohode ale tie rozmixuje kazdy mixer, horsie to je so supkami a pomarancami, tie nerozmixuje dohladka a mojej malej to vadi, vyhoda je, ze mixujes rovno do uzatvaratelnej flase, takze len odkrutis, zavries a ides 🙂, nas je doma vela tak to bolo pre mna otravne trosku pripravovat to do styroch flias, tak sme dokupili este Eta vital blend, je to novinka ale zatial spokojnost velka, malej robim vyzivky v tom so supkami a nie je po nich ani stopa, takisto pomarance v celku samozrejme bez supky a rozmixuje uplne dohladka, len ten vacsi sa oplati ak potrebujes vacsie mnozstva kedze nadoba ma 2 a pol litra, kednu porciu v tom asi nepripravis 🙂

tina129
1. feb 2016

@baby2 mame maly electrolux blender, rozmixuje celkom dobre, mrazene jahody uplne v pohode ale tie rozmixuje kazdy mixer, horsie to je so supkami a pomarancami, tie nerozmixuje dohladka a mojej malej to vadi, vyhoda je, ze mixujes rovno do uzatvaratelnej flase, takze len odkrutis, zavries a ides 🙂, nas je doma vela tak to bolo pre mna otravne trosku pripravovat to do styroch flias, tak sme dokupili este Eta vital blend, je to novinka ale zatial spokojnost velka, malej robim vyzivky v tom so supkami a nie je po nich ani stopa, takisto pomarance v celku samozrejme bez supky a rozmixuje uplne dohladka, len ten vacsi sa oplati ak potrebujes vacsie mnozstva kedze nadoba ma 2 a pol litra, jednu porciu v tom asi nepripravis 🙂

zuble
3. apr 2016

@lubka1983 prosím Ťa a poradí si aj s mrkvou?

lubka1983
4. apr 2016

@zuble ano poradi aj s mrazenym ovocim...

dano145
25. máj 2016

smoothie uz nikdy, zbytocne vyhodene penieze, cisto obchodny tah a ked uz tak radsej poriadny mixer ako tu uz bolo spomenute...Ja som si ho kupil cez oplatisa.to a mne sa to teda nevyplatilo. Bola to len napodobenina a po tyzdni sa hned pokazil...a to nespominam ze hucal jak traktor (starsi typ) a zatekal. Ked uz smoothie tak si kupte urcite kvalitny znackovy, trebars delimano.

fitzuzka
14. aug 2017

moj mixér 20€ včera dodýchal .. mame pred mesiacom tak teraz zhanam niečo čo nezhorí pri mrkve a jablčkach.. tu som našla konkrétne príklady http://smoothie-recepty.sk/najlepsie-smoothie-m...

Páči sa mi nutribullet ale aj ten G21 je super na heureke má dobré ohlasy .. aké máte skúsenosti ? dakujem

lubi2002
14. aug 2017

My používame Kenwood už asi 2 roky, zatiaľ super 🙂 cena cca. 30eur

diuska86
14. aug 2017

@fitzuzka my mame g21 a spokojnost

zibi
14. aug 2017

@fitzuzka ja mam tento a som velmi spokojna, kremove a vyborne smoothie
https://mixery.heureka.sk/catler-pb-4010/

pekkka
14. aug 2017

Nutribullet je super mám silnejší myslim že 900w. Má len jednu nevýhodu ... ak chcem rozmixovať menšiu porciu, nedá sa . Aj najmenší pohár je veľký ak chcem napr. len jeden zemiak, vtedy musím pridať viac vody.

lienkafoj
14. aug 2017

mám Russel Hobs tento: https://mixery.heureka.sk/russell-hobbs-23180/ a som spokojna - rajciny, papriku, zrnka - vsetko na kasu

miska569
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucin_kaa
9. okt 2018

Mala som ich viac, aj úplne obyč. z tesca za 5€ ale najviac sa mi páči nutribullet aj na omáčky aj na smootie.. topka 👍🏼