Kvalitná panvica na smaženie bez tuku

slniecko682
16. máj 2017

Ahpjte všetci
Chcela by som sa vás spýtať ako spoznať kvalitnú panvicu... czela by som sa zacat zdraveji stravovat (snažíme sa o babatko) a k tomu patri aj menej tuku... ale ja to asi neviem :D :D na čom sa mi jedlo nepripáli?
díky

sykorkauhliarka
16. máj 2017

menej tuku? wtf? tuk je dolezity v strave tiez.....zacni tym ze nebudes vyprazat vobec

anjelic
16. máj 2017

Ja som veľmi spokojná s keramickou panvicou... mám aj teflonové, ale rozdiel je viditeľný.

sykorkauhliarka
16. máj 2017

@anjelic ja som citala ze aj keramicke tak ako teflonove nie su dobre koli uvolnovanemu bordelu...vraj najzdravsia je liatinova ze ta uvolnuje do jedla iba zelezo....tak mozno je na tom cosi pravdy a mozno reklamny tah

anjelic
16. máj 2017

@sykorkauhliarka no neviem ako to je, ale zdá sa mi zatiaľ ako lepšia voľba. Liatinovú som obzerala, ale keďže sa mi tam váha panvice aj cena nezdali, tak som vybrala keramickú. Zatiaľ som na ňu nepočula zlé recenzie /na teflonové už áno/, tak čas ukáže. Ale zas ja len občas niečo opekám a vyprážam maximálne 4x do roka, takže asi nebudem tá reprezentatívna vzorka.

1988majka
17. máj 2017

@slniecko682 kameninova alebo keramicka..tuk je dolezity ale nie preprazeny. takze rada je dusit alebo varit na pare a nevyprazat. Ked uz tak kvalitna bravcova mast kokosovy olej alebo repkovy olej tie maju najlepsiu tepelnu odolnost pri vyprazani

milasssku
17. máj 2017

Baby teraz fakt vazne,ale Delimano panvice z topshopu su uplne 🔝🔝🔝

poljana
17. máj 2017

kameninové panvice sú super. môžeš tam variť aj bez tuku, nič sa nepripáli..

slniecko682
autor
25. máj 2017

Dakujem za reakcie.
@sykorkauhliarkaja som sa zle vyjadrila, myslela som vyprazanie na menej tuku alebo vobec, nie enej tukov v strave alebo ako si to pochopila

@1988majka dakujem pekne, kokosový olej mi vela chutí ale ta cena...

@poljana dakujem, je to i tato? http://www.tescoma.sk/varenie/panvice-a-pokriev...
vravi s kameninovym charakterom, to si mysleal? ¨

Neviem s tu keramicku, mala som keramicku a odisla mi do pol roka...
A co hliník? Mate skusenosti?

lienka737
25. máj 2017

To ako panvicu, kde vôbec nedáš tuk?
Tak takú poraďte aj mne.

1988majka
25. máj 2017

@slniecko682 tak bravcova mast alebo klasicky rafinovany repkovy olej je lacnejsie prijatelne riesenie na vyprazanie. na kratke prazenie sa da aj panensky olivovy olej / orestovanie zeleniny, prazenica.../
Z kameninovych panvic napr. ta tescoma co si nasla alebo delimano ale v obchodoch s kuchynskymi potrebami maju aj menej zname znacky takze mozu byt lacnejsie

poljana
25. máj 2017

@slniecko682 ano, tuto ma svokra a bola super ked som tam varila. teraz spm si ja v pandorfe kupila malu kameninovu a ta je tiez extra super 🙂

slniecko682
autor
31. máj 2017

@lienka737 tak neviem, som si myslela že i bez tuku sa dá na panvici pripravit jedlo... 😕

@1988majka daaaaakujeeeem za pomoc. stara mama mi hned ponukla bravcovu mast, tak to budem riesit takto. 🙂

@poljana tak kupim asi tu kameninovu od tescomy, mi sa paci i ako vyzerá 🙂 uvidime ako bude fungovat. dakujem pekne za pomoc 🙂

moniika82
Odpoveď bola odstránená
Zobraz