Kupované príkrmy na dovolenku

vladik66
6. júl 2021

Maminky, chystáme sa na dovolenku a rozmýšľam, že by som malej 11m zobrala na cestu, prípadne niekedy pomedzi už hotové výživy/aj zeleninové už kupované. Doposiaľ som nekupovala ani pre jedno dieťa žiadnu kapsičku, ale teraz by som už chcela mať niečo po ruke. Vedeli by ste mi odporučiť konkrétne kapsicky/pohariky/výživy, ktoré sú "najzdravšie" alebo majú teda najmenej chémie? Doposiaľ mali vždy domáce a veľmi sa v tých kupenských nevyznám. Ďakujem

ukulela
6. júl 2021

@vladik66 Pozri v dmke, tam mávajú výber dosť veľký a aj v noci kvalite.

denden77
6. júl 2021

@vladik66 tiez kupujem v DMke, s ovocnymi problem nie je ale nad obedovymi masovo zeleninovymi zvykne ohrnat nos, cize odporucam otestovat este doma a podla toho kupit viac 😁

vladik66
autor
6. júl 2021

@ukulela akurát mam otvorene dm stránku, len to, ze je tam veľa znaciek - hami, babylove, bio... - a veela druhov všetkého možného 🙂 preto hľadám konkrétne výrobky, s ktorými boli mamičky spokojne a hlavne, co im deti zjedli

vladik66
autor
6. júl 2021

@denden77 môžeš mi dať typ, ktoré masovo zeleninové ti spapaju, prosím? Nechcem brat veľa, sme bez stravy, takže variť budem, len keď budeme napr dlhšie na plazí, aby som mala co, pripadne po ceste. 🙂

denden77
6. júl 2021

@vladik66 v DM kupujem ich znacku a pri obedovych som presla skor na Hipp, tam mam zatial odskusane, ze zje morcacie/telacie s ryzou a zeleninou a potom este pastu bambini 😁

vladik66
autor
6. júl 2021

@denden77 dakujeeem ❤

denden77
6. júl 2021

@vladik66 skus pozerat zlozenie, moja sa napr. tvari, ze sa rozreve, ked prikrm obsahuje ligurcek 🤣🤣🤣 za malo 😊

biggi014
6. júl 2021

@vladik66 Hami našim chutia, ja ich trošku riedim dojcenskou vodou. Sú pripravované na pare a není tam žiadny bordel

janulik2008
6. júl 2021

U nás sa mala ide zabiť za HiPP špagetami ale tie sú až od roka 🙂

vladik66
autor
6. júl 2021

@biggi014
@janulik2008 dakujem vám, pozriem

katkatonkova
6. júl 2021

@vladik66 ja kupujem hami...a malý je veeelmi spokojný.....stačí ohriat mikrovlne na 30 sekúnd a obed hotový...ale keď je tak teplo tak u nás klasický obed je až okolo 18 tej.....

vladik66
autor
6. júl 2021

@katkatonkova a mohla by si mu dat aj tip, ktorá príchuť mu chuti?

zuvelyn
6. júl 2021

Ja som kupovala Hami, to mu chutilo ale v 11mesiacoch by mi to uz veru nezjedol, ani zo skla ani ovocnu kapsicku, iba normlane jedlo ktore nie je nijako zmixovane, radsej jedol ( a to mu ostalo do teraz) suchy chlieb :D

ukulela
6. júl 2021

@vladik66 nechodpodla iných deti. Skôr podľa toho, čo chuti tvojmu. Či ryža, zemiaky, mäso ...moji nexniesli brokolicu, milovali bataty.

dzejn80
7. júl 2021

@vladik66 okrem ineho, ked sa uz pre nejaky konkretny prikrm rozhodnes, odporucam kupit a vyskusat este pred dovolenkou 🙂. Ja som tiez tak mala syna nauceneho len na domacu stravu a kupovany prikrm mi ma dovolenke odmietol … bol potom na len na varenych zemiakoch, lebo ina moznost nebola.

katkatonkova
10. júl 2021

@vladik66 moj práveže zje všetko....ale najviac ma rad bolonske špagety a tuniaka

maris5
10. júl 2021

@vladik66 uz si mozno davno na dovolenke, ale je dobre este doma mu nejaku ponuknut. Svokra malemu kupila, tak sme zobrali na vylet. No, nesmakovala mu. Ani mne. A to bola z tych kvalitnejsich. Tak sme boli cely den na mlieku.

vladik66
autor
10. júl 2021

@maris5 ideme až o týždeň, dačo som poobjednavala z dmky, no som zvedavá, vyskúšam niečo, keď nie, bude mať 🐷🐷🤣

wawna
27. júl 2021

kupovala som rozne kaše, rozpustne čaje, hotove jedla vo flaške, alebo v kapsičke. Nevidela som v tom problem

princezna_bosorka
19. aug 2024

@vladik66 podla mna nedavaj dcere ani varenu stravu, aj tam je chemia (urcite rozumies - ked sa zo surovej stravy stava varena, je to mrrrrte vela chemickych reakcii).

ps: jasne, ze je to ironia. Dieta proste nakrm niecim dobrym.