Kuchynský robot Klarstein

likoska
2. jún 2016

Nemate niekto kuchynský robot značky Klarstein alebo od tej značky nejaký iný výrobok. Ste spokojny. Ďakujem. http://www.klarstein.sk/Kuchynske-spotrebice/Ku...

liz_lemon
2. jún 2016

mam mixer, som spokojna, tiez rozmyslam aj nad robotom

likoska
autor
2. jún 2016

@liz_lemon áno a ktorý lebo chcem aj mixér kupit

likoska
autor
2. jún 2016

@liz_lemon ako dlho ho používať?

liz_lemon
2. jún 2016

@likoska nejake 3 mesiace

mirka.n
2. jún 2016

Kupili sme ho mame na vianoce 2014, bol dosť hlučný, v decembri 2015 sme ho reklamovali, pokazila sa čast v pohári na mixovanie, poslali nám druhý, je oveĺa tichší, neviem či by som ho znova kúpil, cena je priaznivá, ale patrí k hlučnejsím...

mirka.n
2. jún 2016

mama má iný aj s mlynčekom na maso

sweetzu
2. jún 2016

ja mam herakles uz rok a je to najlepsi mixer na svete

katrin21
25. feb 2019

Ahojte...
Práve vyberám, ale iný klarstein -Curve, lebo nechcem nič len miešanie,ostatné vrátane mlynčeky na mäso mám zvlášť,takže mi to je zbytočne.
Už som bola rozhodnutá,že do toho idem, videla som ho aj naživo v NAY a tam má práve zneistiť predavač,že síce je celkový, ale že prevody a kĺb na zdvíhanie hornej časti má plastový...hmmmm
A som tam kde som bola.. nechce sa mi investovať do ETA gustus 0128 ktorá je k 100€ drahší a síce má všetko aj prevody kovové, ale jete príslušenstva,ktoré nechcem abude mi zavádzať.. jedine Max. Ešte strúhadlo na domácu strúhanku,alebo orechy by so raz za čas využila,ale nechýba mi..

Tak fakt neviem, recenzie to má všade dobre, je to Nemecko a všade som čítala aj. Testoch že tento konkrétny typ je super a hlavne neváži 9-10kil ako ETA a ja ti nebudem mať stále na linke, takže aj to je pozitívum,že má len 6'6kg.
No
Myslím, že predsa len by mal čosi vydržať... Máte niektorá????? Zaujíma ma len konkrétne tento typ Curve,ostatné nie.
Inak od som ho videla naživo tak láska na prvý pohľad.. len ten predavač má zneistil..ale tie ETA sú také obrovské a ťažké..
Prikladám link..
https://www.klarstein.sk/?cl=details&cnid=4ee72...[0]=82f49723811e10eef6bb53aec20f5534

katrin21
25. feb 2019

Ešte doplním, že rozpočet mám síce 300€,ale keby kúpim tento,čo sa mi aj viac páči,tak mi zostane ešte na Molnár,ktorý tiež chcem kúpiť.cize.. samé pozitíva,len tie súčiastky niektoré sú otázne....
Ale zas písali by všade,že je to výborná investícia do kvality ,keby to bol šmejd? V testoch do 300€ skončil na 2 mieste a v nejakých nemeckých testoch kvality som našla tiež výborne hodnotenie..hmm. čítala so aj talianske a nemecké recenzie, všetko pozitívne čo sa týka spokojnosti... Len ťažko posúdiť životnosť,že áno...

katrin21
25. feb 2019

Moja foto z obchodu...

patinqaa
7. júl 2019

@katrin21 Ahoj, kúpila si nakoniec ten robot ?
Premyslam presne nad tymto typom. Velmi by ma recenzia potesila. Dakujem ❤️

katrin21
7. júl 2019

@patinqaa ano, kupila..funguje.. bielka 4ks samotne niekedy nevymiesa uplne dobre / na dne kusok nevyslaha akoby/, ale inak funguje dobre a neni ani velmi hlucny.

patinqaa
7. júl 2019

@katrin21 Ďakujem pekne ❤️, este sa popozeram (nechcem investovat viac ako 200€) a tento mi spada do rozpoctu

katrin21
7. júl 2019

@patinqaa mala som tento istý problém ,ze nechcem viac i vestovat v dnesnej dobe a tiež že som nechcela veľa nadstavcov lebo mám iné spotrebiče zvlášť a v podstate som spokojná s kúpou.. Ono v recenziách nájdeš aj pri tých drahých značka ETA že sa stane že zostane cesto po krajoch alebo na dne nevymiesené ale tomu sa nedá vyhnúť a podstate to riešim tak že na konci keď domiešam a vypnem tak ešte so stierkou ručne primiešam a je to.

katrin21
7. júl 2019

Inak aj na YouTube nejaké videá jedna myslím talianka a jedna Nemka tam varia tak vieš ty pozrieť a vidieť ako reálne pracujú

patinqaa
7. júl 2019

@katrin21 Idem veru pozriet tie videa ! To mi nenapadlo, len recenzie som kade tade citala (ale vsade su aj dobre aj zle)