Ktorý jogurt je najkvalitnejší?

2. máj 2022

Aký jogurt kupujete sebe / deťom?
Akú značku?

ariannazara
2. máj 2022

Ja môjmu malý gazda 🙂 neviem ci je zdravý ale je dobrý 🤣 a malému chuti

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bashee
2. máj 2022

Aby bolo v zlozeni najmenej ingrediencii. Ja kupujem take kde je len smotana a jogurtove kultury. Obecne rada kupujem zvolenske, banovecke, alebo v kaufe pod nazvom tradicne. Je ich aj dieta aj my. A potom ked raz za cas sladene tak zvolensky stracciatella - to je ňamina. Tomu neviem odolat. 😄

77daniela77
2. máj 2022

Sabi a neviem,davno som nevidela Ňuňu.....

smiling89
2. máj 2022

Kupovala som smotanový jogurt Tami alebo selciansky biely jogurt..na dedine ich mávame často vypredané tak už som si obstarala aj jogurtovac a robím jogurty z čerstvého mlieka a smotany, asi najlepšia investícia za posledné mesiace, jogurtovac fici každý druhý/tretí deň 😄

ivanaempe
2. máj 2022

biely jogurt z lidla, alebo activiu, holandiu... alebo ak tvarohovy tak jedine Míšu - obsahuje 70 % tvarohu a ovela menej cukru ako v inych tvarohovych dezertoch

autor
2. máj 2022

My kupujeme grécky jogurt (úžasný, husty, malo sladký) alebo banovecky bez eckovy, tak som chcela vedieť či to je dobrá voľba.pripadne Tami občas. Tak snáď kupujem dobre 😁 som z tých jogurtov vždy pomýlená.

autor
2. máj 2022

@ariannazara to je síce fajn, vyzerá super, ale za 1.2€ tak ďakujem, rada si dám jogurt aj ja s mužom aj deti a ak by som mala kupovať 6 jogurtov a z toho sa človek ani nenaje tak nič moc 🙂

lucina19
2. máj 2022

U nas je to Zeleny Klatov biely bio jogurt

deti95060810
2. máj 2022

Jednota... ale len v akcii....😀

misulienkamisa
3. máj 2022

Selský jogurt je vynikajúci, je hustý, ten nám veľmi chutí 🙂

monane
3. máj 2022

selský a zvolenský, len tieto väčšinou kupujeme, iné nejako nie, ešte sem tam sme kupovali deťom tie s lentilkami, ale to už proste muselo byť, že mali naň chuť 😉

svetlana16
9. máj 2022

U nas doma baanovecky bez eckovy smotanový je uplna TOP 🙂 ja nemam rada jogurty, ale ked som objavila tento tak neodchadzam z obchodu bez neho 🙂
A v skolke deti maju caso SABI a chutia im veľmi 🙂
+ farmfoods ma vyborne jogurty ale baanovecky sa im vyrovnal 👌