Ktorú stoličku vybrať? CAM Campione/Peg Perego Siesta?

simca1106
21. júl 2019

Ahojte, prosim viete mi poradit ktora zo stoliciek je lepsia, alebo v com sa lisia ?
Rozmyslam nad stolickami CAM Campione a Peg Perego Siesta.
Stolicku chcem pre 5mesacneho.
Dakujem za akekolvek rady.

evkamotka
21. júl 2019

Odporucam radsej tu peg perego. Mam veeelmi podobny model, tiez zacal v 5m,uz bude mat 2r a stale mu je velmi dobra. Nie je taka masivna ako CAM, take ohreblo. Dieta v nej pekne sedi/lezi, nevala sa na bok. Ak by si nasla este inu, davaj pozor aby ten kolik medzi nohami isiel zospodu stolicky napevno. Niektore to maju v pultiku zhora, takze nema dieta brzdu ked nedas pultik, resp si nutena dat pultik vzdy co je naprd

nika3136
21. júl 2019

@simca1106
Podľa mňa je Peg perego veľmi predražená, aj keď dobrá stolička.
Ujasni si čo hľadáš. Ak niečo dizajnové, menej masívne, choď do nej. Ak nie, postačí ti aj CAM (teraz sa mi nechce hľadať či sú už od "narodenia" alebo až keď dieťa sedí, ešte v tom môže byť rozdiel).
Koniec koncov o 3,4 mesiace posedí už v hocičom, u nás paradoxne krajšie sedela v IKEA stoličke ako v našej Gmini

babi81
21. júl 2019

@simca1106 peg perego urcite kvalitnajsia mali sme prima pappa zero3

jarushka1981
21. júl 2019

@babi81 výborná stolička. Mali sme ju aj na prvé prikrmy, da sa polohovat do ľahu a malý ma teraz 2,5 roka a stále ju používame. Za mňa najlepšia stolička v dobrej cene.

evkamotka
21. júl 2019

@jarushka1981 mam presne tuto dokonca v zelenej

evkamotka
21. júl 2019

@nika3136 kupila som ju novucku za 70e (povodni majitelia presli asi na inu, neviem) s tym, ze v nej posedia do buducna dve nase deti a este ju hadam za 30 predam :D takze da sa drahsia sticka aj takto poriesit

nika3136
21. júl 2019

@evkamotka netvrdím, že sa nedá, o bazáre tu nebola ani reč, hovorím o plnej cene čo je necelých 200€, Cam campione stojí necelých 100€
Peg perego kúpiš za 70€ (siesta 80-100€), predáš za 30€, CAM kúpiš za 35€, predáš možno za rovnako 35€, keď dáš za 25€ len fukne, strata maximálne iba 10€ ; ale o tom nechcem písať, to už je každého vec, keď sa ti potrhá poťah alebo sa ti zlomí alebo čo.... Na predaj sa preto nespolieham a tak nerozmýšľam. Celkovo by som viac ako 50€ za stoličku už nedala (ale to je môj názor, kto má, chce a potrebuje, nech si kúpi aj Tatamiu za 300€ 🙂 )

babi81
21. júl 2019

@jarushka1981 my sme mali oranzovu 🙂 vyuzivali do cca 2rokov

evkamotka
21. júl 2019

@nika3136 hej nove su drahe. Ale zase autorka vie kolko stoja, ked nad nimi rozmysla. Nad tych 70 by som nedala ani ja. Vedla su diskusie o kocikoch, to su este len sumy, kociky v hodnote jazdeneho auta...ou

nika3136
21. júl 2019

@evkamotka lenže vieš, porovnať stoličku za 100€ a za 200€ je rozdiel 🤷 to sa ani nedá objektívne. To je ako s kočíkom za 500€ alebo za tisíc

miskamilka
21. júl 2019

my mame peg perego siesta a sme velmi spokojni, nenachadzam ziadne negativa.. s tou druhou ju vsak porovnat neviem

simca1106
autor
21. júl 2019

Baby, pozeram tu peg perego prima pappa follow me a nevidim ci sa da zabrzdit. Nepisu to tam. Pri tej drahsej - peg perego Siesta to pisu, tu nie.
Nemate niektora skusenost ?
Dakujem vam 🙂