Ktoré mlieko najviac zasýti?

ajkalc
24. feb 2012

My sme presli u 14 mesacneho syna na kravske plnotucne a zda sa mi,ze je v noci hladny.Predtym papal nutrilon. Mate niektora skusenosi s tym,alebo sa mi to len zda,ze je hladny?Poprosim maminky,aby nedavali prispevky typu,ze kravske sa do troch rokov neodporuca. Mna zaujima,ci je UM sytejsie,alebo nie. Velmi pekne dakujem

nikush
24. feb 2012

neviem, moj bol kojeny a v roku presiel na kravske plnotucne a vsetko bolo OK, je pravda, ze v noci sa mi ani predtym cca. 2 mesiace nebudil, spal v kuse, takze neviem, podla mna je to jedno. ak sa ti zda, ze je hladny, tak mu daj na veceru trocha viac a uvidis 🙂

bubulka722
24. feb 2012

Ak sa ti zdá hladný, urob mu na večeru nejakú kašu. Môj názor na KM ti písať radšej nebudem, rob ako uznáš za vhodné...

tinki
24. feb 2012

mlieko sa nedá rozdeliť na sýtejšie a menej sýtejšie. Iba ak na hodnotnejšie a menej hodnotnejšie. Ak mu dávaš KM a v noci sa ti budí, je dosť pravdepodobné, že mu zle trávi. A môže ho aj pobolievať bruško. Je to ťažšie stráviteľné mlieko a to, že je alergén nie je výmysel ale skutočnosť.

miska246
24. feb 2012

Ahoj, aj my sme sa kojili do 13 tich mesiacov a potom sme presli na KM. Ja davam malej najprv nejaku lahku veceru - okolo tej 18tej a potom, ked ideme spat okolo 20 - vypije flasku mlieka a pekne spinka az do rana.

kbeata
24. feb 2012

hej,kravske mojho nezasyti,preto davam vecer sunar,plus niekedy aj chleba,rohlik,alebo nieco lahke,podla toho ako je hladny 🙂

maji9
2. mar 2012

Viktorkovi davam kravnske mlieko od 9 mesiacoch a uz lutujem ze som to neurobila skorsie.O siedmej este papa chelba so syrom o deviatej vypije 300 ml mlieka a spime celu noc.Ale cez den papame horzne vela.Viktor kase vobec nechce.

cicimon
2. mar 2012

zmena mlieka asi nebude riesenie, ja sa snazim aby mala jedla pred spanim dost - a to ona mlieka vypije fakt malo a pritom spi celu noc, tak skus mozno dat viac jedla na veceru

cigaretka5
2. mar 2012

a ja napisem, ze KM davat je uplna kravina, jak pre dieta tak dospeleho . A navyse mlieko nie je mlieko ale biela voda, plna svinstva z umelo chovanych krav.
Viem ze toto si pocut nechcela ale nedalo mi.
Nasa starsiia papa mliecne vyrobky ale mlieko jej davat nebudem, my s mm tiez mlieko uz niekolko rokov nepijeme

poleva
2. mar 2012

my dávame plnotučné 3 týždne a v pohode,spinkajú
podľa mna to nie je len o mliečku.ako píše maminka vyššie,ľahká večera ale aj celý den hlavne vyvážená strava, + ovocie,zeleninka,,,dať na večeru len mliečko je málo podľa mna,je to len nápoj

nanulik
2. mar 2012

my dávame babylove 3 na kravské sa zatial nechystám ale ja zastávam teoriu že ked sa dieťa dobre naje cez den nepotrebuje jesť v noci.
takže malý má ranajky, desiata (ovocie) na obed polievku aj druhé, po popoludnajšom spánku má desiatu a okolo pol šiestej má večeru. no a o siedmej pred spaním ešte mlieko
v noci sa ešte mrví ale postupne znižujem dávky (teraz má 150) a už dve noci sa len pomrvil dala som dudel a spal až do rána

baklik
2. mar 2012

porovnaj si kaloricku vydatnost kravskeho mlieka, ktore podavas a nutrilonu 3, ktory by ho mohol papat - jednoznacne je oproti kravskemu obohateny o vitaminy, probiotika a je aj lahsie stravitelny pre deti.