Kozie mlieko

erika1402
5. apr 2014

Ahoj mam 2 mesacnu dcerku a mam problemy s MM tak som ju chcela dokrmovat, ale ziadne umele mlieko mi nechce a to som ich uz vyskusala dost...Chcem skusit kozlacie mlieko ci jej nebude chutit....Nemate s tim niekto skusenost?

7katka
5. apr 2014

Ja som davala do kase od 4.mesiacov, ziadny problem, keby chcela pit z flase, tak i tam by som jej dala, jej chuti iba Hipp

erika1402
autor
5. apr 2014

Ja som uz skusala nutrilon,bebu,sunar,francuzke mlieko, a vcera som jej striekackou dala hami a to mi po 10 minutach ako dojedla vyvratila von...tak uz som z nej zufala bojim sa ze nebude chciet nic jest

stefka33
5. apr 2014

Ja som dávala kozie mliečko, keď dostal alergiu. Mala som na predpis sojové, ale to je humus. Veľa som toho do neho nedostala. Doktorka ma upozornila, že môže mať aj na kozie alergiu, ale to sa nepotvrdilo. Zo začiatku som ho trochu riedila, asi 8:2, s prevarenou vodou. Keď sa blížil k jednému roku tak som prestala riediť. Treba doplňať železo príkrmamy, lebo kozie mlieko má málo železa. Mlieko som mala priamo od chovateľa každý deň čerstvo nadojené. Môj málo jedol, ale kozie mlieko dajme tomu že zobral na milosť. Ja osobne odporúčam.

erika1402
autor
5. apr 2014

To viem ze sa riedi do 6 mesiacov aspon tak som citala... ako sa ti prejavovala alergia zvracal ti alebo?

stefka33
5. apr 2014

@erika1402 Mal takú drsnú pokožku, také mrňavé vyrážky najmä na tváričke a strašne veľa ich bolo.

erika1402
autor
5. apr 2014

Lebo ja ked som vypila kravske tak mi mala grcala ako nahle som ho vynechala prestala mi vracat a neviem ci je to alergia alebo nie...jej decky sa vyjadril len ze to ju prejde

stefka33
5. apr 2014

No alergia sa zisťuje krvnými testami, či sa v nej nachádzajú protilátky. Takže ťažko povedať.

malinkaaninka
5. apr 2014

brat ma skusenosti.pred rokmi ked mali malú dceru,tak iné mlieko nezniesla,iba kozie.

tinka9000
5. apr 2014

moja dcérka od 10,5 mesiaca pila kozie mlieko, bez problémov, veľmi jej chutilo,j a odporúčam.

auo
2. nov 2015

Ahojte mamičky ak by ste hladali čerstve kozie a kravske mlieko v okoli Žiliny a Čadce skuste www.nasafarmicka.sk