Koľkokrát za deň pijú vaše deti mlieko?

petko8888
8. sep 2014

mame 2,5 rocne dvojky a piju nam 3 krat denne mlieko cca po 180 ml rano po prepudeni,potom pred poobednym spankom a treti krat pred nocnym spankom,zda sa nam to vela,ci ani nie??

nika2311
8. sep 2014

Mam 20 mes.syna a pije rano a vecer, rano sem tam odmietne.

marylis
8. sep 2014

@petko8888 my mame 18m a pije rano 330ml, pred obednym spankom 330ml a vecer o pol 6tej este 330ml 😀 celkom som z toho zufala, ale co uz. Robim mu ale redsie. Inac by mi odmietal jest.

jerryjanka
8. sep 2014

ja mam deti mliekoholikov, staršia do 3 rokov aj 3x denne, mladšia do asi roka a pol tiež tak vela, jedneho pekneho dna som sa rozhodla im ho nedavať, len ked si ho vyslovene vypytaju, takže tearz davame tak raz dvakrat za tyžden, a musim povedať že su menej chore ako byvali.
inak 3x po skoro 2 deci denne pri takych staršich deťoch je už dosť vela, ale ak nie su obezne a nemaju iny problem tak to asi nevadi, ale skuste im to nahradiť, čo sa pitia tyka čajom napriklad, a papanie čokolvek

monita662
8. sep 2014

moja 3 rocna dcera pije rano aj vecer pred spanim 220ml mieka a niekedy si vypyta aj poobede ..vobec to neriesim ...mlieko je dobre na kosti ...skor zacinam riesit to aby som zrusila flasku 🙂 mozno ti niekto povie ze privela mlieka je velaa skodi ...mozno je to pravda hadat sa nebudem ....no mne doktorka povedala ze jej mam dat zakazdym ked si pyta ...a pokial ma stolicu v normalnej farbe 😅 😅 tak to nemam obmedzovat 😉 😉

wewe22
8. sep 2014

ja mam takmer troj rocnu a pravidelne pije rano salku a niekedy si vypita aj 3-4x za den zalezi ako ma chut

dada7701
8. sep 2014

ja mám 15 mesačnú dcérku, pije 2x-ráno,večer...sem tam aj pred poobednajším spánkom....ale to sa jej snažím dať polievočku a po spánku druhý chod....a piju umele mliečko, alebo ?

chikitka
8. sep 2014

ahoj, my mame chalanov 2r4m a 13m a obaja piju len rano a vecer. ten starsi uz sem tam ani nechce, ledva vypije 150ml, niekedy len 120ml rano aj vecer. mladsi dava 180ml rano aj vecer... mali by vraj pit aspon pol litra, my doplname jogurtami bielymi na desiatu alebo olovrant... co ja viem, podla mna vase nepiju tak vela, ved to maju okolo 600ml denne, takze ok. len by som sa snazila mozno aby to vypili na dve davky, aby si odvykli od flase cez den... ale rodic mieni, dieta meni 😀

sosanna88
8. sep 2014

ahoj, moja 19mes. pije rovnako...rano 180ml, pred obednym spankom 120-150ml -ale to uz dakedy nechce vobec,zalezi ako sa napraska s obedom a vecer 180-210ml...nezda sa mi to vela, ja som rada, ze ho este tolko vypije

selema
8. sep 2014

naša malá má 32.mesiacov a mliečko pije ráno, hneď ako otvorí oči, tak kričí, že chce mliečko, vypije 250ml a večer pred spaním tiež vypije 250ml ... podľa mňa to nie je veľa.

drobcek26l
8. sep 2014

Ja mám 2 ročného syna a pije 3x denne 200ml. Neriešim to, som rada že mu mliečko chutí, lebo určite príde obdobie, keď ho nebude chcieť, tak nech naberie dostatok vitamínov aspoň teraz. Obézny nieje, takže pokiaľ ho bude chcieť tak mu ho budem dávať

sutiakova
8. sep 2014

tiež mám 2,5 ročného drobca, pije iba večer pred spaním 200 ml.

mahulenka87
8. sep 2014

môj 14 mesačný tiež ráno a večer pred spaním 300-360ml 🙂

lullu86
8. sep 2014

Mliecko rano a vecer je podla mna fajn, ale obednajsie treba nahradit pred spanim polievkou..Ja to tak robim, pred spanim polievka a ked sa vyspi ma druhe 🙂 A este ma v ten den aj jogurt, takze tri x ma denne mliecne....A moj maly ma 21 mes....Ale mliecko je kazdopadne zdrave...🙂

annie6
8. sep 2014

zatial na obed a vecer,ako kedy,niekedy len vecer 🙂

sense
8. sep 2014

moja 17mes. takmer, vecer pred spanim medzi 100-240ml, nadranom medzi 100-160ml, a pred spanim naobed medzi 0-150ml

babika23
8. sep 2014

Moja dcera ma 2 roky a pije 3krat denne 1,5-2 deci. Budem rada ked jej to vydrzi co najdlhsie , lebo mlieko je zdrave 🙂

klincek
8. sep 2014

moje v tom veku (a doteraz) pili len 2x denne, ale viacej, takze v dennej davke sa vyrovnaju vasim. podla mna je to v pohode. obedne mlieko je trochu neprakticke, pokial cestujete alebo chcete ist napr. na celodenny vylet, ale inak v nom ziadny problem nevidim. teda pokial im to neprichucujete kakavkom 😅

luba41
8. sep 2014

pamätám si, že v 2 rokoch pili moje deti max 1x 2dcl z hrnčeka, len ráno..