Koľko UM vypijú vaše deti?

evinkakub
4. sep 2020

mamicky, kolko krat okrem prikrmov piju vase deticky este umele mlieko? kamoska mi povedala, ze ho pije viac ako by mala. rada by som vedela aj vas nazor. malá má 11,5 mesiaca.
rano jej urobim obilninovu kasu, zje cca 12-15 lyziciek. na desiatu máva kusok chlebika s maslom. okolo 10-11 pije mlieko a ide spat, spi cca 2 hodiny...
ked sa zobudi, bud jej uvarim zeleninu, alebo si dá polievku. okolo 16 nasleduje jogurt a okolo 17 bud detska vyziva ( cca 60 gramov) alebo nejake ovocie ( maliny, hruska) okolo 20 znova mlieko a ide spat.
cez den este vie spapat par chrumiek alebo nejaky piskot.
viem, ze toho nezje vela. ale som rada aj za toto, pretoze sme bojovali od zaciatku s prikrmami. vzdy jej bolo pohodlnejsie mlieko. musela som ju kolkokrat okolo stola nahanat, aby mi zjedla par lyziciek niecoho...
ked obedujeme my, pyta sa ku stolu...
to jej vzdy dam do puse par krat bud ryzu, zemiak, alebo kuracie masko.... co zrovna mame.
v noci sa budi okolo 02:00, spapa mlieko a spi dalej. obcas spi az do rana, obcas sa este zobudi okolo 5 a vypyta este raz mlieko.
vase rady,? dakujem.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
baranczova_silvia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evinkakub
autor
4. sep 2020

@baranczova_silvia to ze mas v rodine alkacov nie je odpoved na moju otazku. v pripade ze mate doma taketo problemy, skus psychologa. v opacnom pripade sa bud zapoj do debate o mlieku alebo skus inu temu. lebo ak si sa snazila byt vtipna, tak nevyslo🙈

era777
4. sep 2020

@evinkakub vobec to nieje vela ako k tomu kamoska dosla ? 🤔 Riad sa dcerou, ak jej chuti a potrebuje este aj mlieko tak jej ho proste daj ...

evinkakub
autor
4. sep 2020

@era777
@viestta
Dakujem vám

evinka3007
4. sep 2020

Moj syncek ma 14 mesiacov a ja mu davam UM kazde rano ako ranajky a aj ako olovrant okolo 17tej, takze 2 x denne vypije zarobenych 180 ml, niekedy vsetko niekedy polovicku, ako kedy 😊

zuzanockamt
4. sep 2020

@evinkakub môj starší v tom veku pil cca 800-1000 ml za deň 😉 dlhodobo 😉

a_da99
5. sep 2020

@evinkakub to vôbec nie je veľa krát (len nenapísala si koľko ho vypije na jednu dávku). Moja má 18m a pije 2-4x podľa nálady, ale všetko v noci. Niekedy vypije 200ml na jednu dávku a niekedy 80ml 🤦🏻‍♀️

evinkakub
autor
6. sep 2020

@a_da99 ahoj. Vzdy od 150-200, ako kedy. Cez deň nie viac ako 150 a v noci nikdy viac ako 200😉😊