Koľko jogurtu spapajú vaše 8-mesačné deti?

31. aug 2022

Koľko ml bieleho jogurtu spapaju za deň vaše babatka (mám 8 mesačnú) a dávate jogurt každý deň? A lepšie na olovrant alebo desiatu?

54tinka54
31. aug 2022

Odkedy mu dávam jogurt, tak zje celý, 150 gramový, jogurt dávam každý druhý deň, ale vraj sa môže aj každý deň. Ja dávam na olovrant, na desiatu má ovocie.

terez246
31. aug 2022

Ja som dávala v tom veku na olovrant a spapala cca. polovicu 180 gramového. Často som miešala s detskými musli, ovsenými vločkami a po zavedení orechov (cca. 9 mesiac) s orieškovým maslom, teda bol sýtejší ako čistý. Doteraz tak robím, ale už na raňajky. 😊

autor
31. aug 2022

Baby a koľko to trva kým spapaju na jedenkrát jogurt?
@54tinka54
@terez246

terez246
31. aug 2022

Ak je čistý, tak spapala celý ako 10-11 mesačná, na raňajky. Ako som píslala, zmiešaného dávam doteraz polovicu a má 14 mesiacov. A papá každý deň jogurt. Chutí jej a ja nemusím vymýšľať stále niečo iné. Dosť treba špekulovať pri iných chodoch. Aspoň jeden si uľahčím a dám jogurt bez roboty. 😊

autor
31. aug 2022

@terez246 jasne len som myslela časovo koľko to trva kým spapa 🙂 či hodinu alebo 5minut

terez246
31. aug 2022

Jaj tak, prepáč, nepochopila som. Moja malá je jedák od malička, takže celkom rýchlo, nešpekuluje s jedlom. Nepočítam to. Normálne jednu lyžičku za druhou. Pár minút. Ale teda ona je všetko normálne rýchlo, nevymýšľa. 😊

babovka2321
31. aug 2022

Moj maly v takom veku zjedol okolo 180g a jedol tak rychlo, ze som nestihala naberat na lyzicku a uz krical s otvorenymi ustami :D a ked som mu dala mensi jogurt, tak sa pri prazdnom kelimku rozplakal :D

jaskolka
31. aug 2022

Syn dokázal zjesť celý 180 gramovy jogurt, časovo netuším, proste ho zjedol, nesledovala som, koľko to trvalo.
Neskôr už jedol aj ovocné jogurty,miloval marhuľový, jahodový, tiez celý téglik si dal bez problémov.

martinenka886
31. aug 2022

moje dietatko, ked malo 8 mesiacov, tak jogurty nechcelo jedavat vobec, takze bud rada, ze to tvoje do toho nutit nemusis :D a neriesila by som, ci na na desiatu alebo olovrant, daj mu, ked mu chuti 🙂

ivangeline
31. aug 2022

Moj polovicu a teraz cely. Bude mat rok v sobotu