Kedy už môžem dať kukuričné chrumky

bibijenny
18. sep 2018

Ahojte mozem dat svojmu 5 mesacnemu nekojenemu babatku kukuricne chrumky ? Papá už aj prikrmy.. Resp. kedy ste zacali davat vy ?? dakujem za rady

malinajahoda
18. sep 2018

@bibijenny ahoj, ja som kúpila chrumky pšenové, kukuričné a pohánkové z Country Life. Sú bez tuku a soli. Včera som ich dala dcérke tiež prvýkrát. Tiež je na UM od narodenia. Bude mať o 4 dni uk. 7 mesiac. Mohla som dať aj skôr, keďže sú bez lepku. Až potom som sa dozvedela, že to detičky môžu. Podľa mňa môžeš už aj dať. Keďže je už aj na prikrmoch.

asia83
18. sep 2018

@bibijenny A prečo nie?

ikissedagirl
18. sep 2018

idealna zabavka pre babo, a precvicenie chrumkania a samostatneho krmenia. mozno niekto bude mat vyhrady, ze kukurica je GMO.

monismie
18. sep 2018

jasne, ze mozes. podla mna je to najlepsia zabavka do kociara. je s tym sice trocha bordel, ale tie deti sa s nimi vedia zabavit a tak povediac prebavkat

tuppuk
18. sep 2018

kľudne môžeš ale nesolené by som zvolila radšej

evalin88
18. sep 2018

@malinajahoda kupila s8 to v neakom špeci bioobchode ??? Alebo v potravinach.. tusim si ma inšpirovala.. malemu idu zuby a vsetko zuzle

svetlanat
18. sep 2018

naco tak skoro? Dajte mu zuzlat mrkvicku.

lubik87
18. sep 2018

@bibijenny ešte výdrž mesiac ..

malinajahoda
18. sep 2018

@evalin88 klikni si do Google spojenie Country Life a majú tam tieto chrumky. Ja som si tam aj vločky a kaše pre malú objednala. Ale ak máte u vás v meste nejaký obchod so zdravou výživou, tak tam sa kukni. Nemusíš tým platiť za poštovné. A o tom žužlaní mi ani nevrav 🙂. Všetko si pchá do tej pusy, čo nezje ju, tak ona to ožužle 🙂.

evalin88
19. sep 2018