Kedy ste začali prikrmovať?

lusia222
11. mar 2013

Chcem sa opytat mamiciek ktore kojili deticky ci zacali podavat prikrmy skor ako pred ukoncenim 6.mesiaca a ak ano ci im ostala nejaka alergia alebo nejaka ina choroba kedze kazdy kladie doraz na to ze kojene babo nema byt prikrmovane skor lebo to moze ohrozit jeho zdravie.Dakujem

ekinkala
11. mar 2013

@lusia222 ahoj ja som prikrmovala a kojila som ho do roka uz bude mat skoro 3ra nema nic vazne ani ziadne alergie

lusia222
autor
11. mar 2013

@ekinkala a v ktorom mesiaci si zacala prikrmovat?

ekinkala
11. mar 2013

a
@lusia222 asi v piatom tak nejako zacali sme s mrkvickou,bataty,jablcko,bananik, asi tyzden a uz potom som mu robila aj take mixove polievocky hustejsie

lauricka
11. mar 2013

@lusia222 ak mas na prikrmovanie skor ako po ukoncenom siestom mesiaci padny dovod, nic sa mu nestane, ak postupne zacnete, ale urcite nie skor ako v piatom mesiaci. A moj nazor, ak ma byt dieta alergicke, tak bude, holt, zazraky sa nestanu.

bubelko
11. mar 2013

@lusia222 starsieho som zacala prikrmovat po ukonceni 4.mesiaca, pri druhom ked mal 4,5 mesiaca. starsi bude mat 6r, mladsi ma 3 a zatial ziadne alergie ani ine problemyy 😉

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabika85
11. mar 2013

syn pekne priberal, tak som pockala do ukonceneho 6.

palesandra
11. mar 2013

moj je kojeny, plne kojeny bol do 6 mesiacov, ked odbil pol rok, zacala som prikrmy... vyhadzal sa len ked som zjedla marhulu alebo kaki exoticke ovocie..inak neviem... kamoska prvu dceru tak isto, druhemu synovi davala od 3 tieho mesiaca vsetko zaradom 🙂