Kedy ste začali dávať deťom "Normálne jedlo"?

5. mar 2020

Prosím, v akom veku ste začali dávať dieťatku "normálnu stravu", resp. to, čo ste mali doma navarené? Alebo dokedy ste mu varili zvlášť? A so sladkým to máte ako zaužívané?
Vďaka a pekný deň 💃

evittam
5. mar 2020

Od roka obe deti jedli to co my. Sladke v rámci normy.

patka06
5. mar 2020

od roka jedla dcéra to isté čo my, už aj predtým ochutnávala málinko z nášho
Sladké mávala väčšinou na večeru, na obed sa jej nerátalo keď nebolo mäso.
Sladkosti nemala rada, skôr kyslé veci ...sladkosti začala jesť cca v troch rokoch, denne dostala niečo malé keď mala chuť, samozrejme po normálnom jedle

ivula0807
5. mar 2020

Od roka. Co sa tyka sladkeho dostane aj sladke, primarne doma casto peciem, ale dostane aj klasicku sladkost z obchodu, samozrejme vsetko s mierou, ma pestru stravu, spapa kopec ovocia, zeleniny, miluje ryby, syr, jogurty...dcerka bude mat dva roky.

lucyluv
5. mar 2020

Od roka sme jedli vsetci to iste, ale varila som podla Bukovskeho, takze vsetci sme jedli detsku stravu :D

lenvam
5. mar 2020

Od 10mesiaca lebo aj tak nedochutene nezjedla dlavilo ju a čo sa týka sladkého u nás sa moc neje ak tak trošku z koláča aby sa jej rátalo

sense
5. mar 2020

Od roka normal, sladke u.nas nebyvalo a okrem ovocia nejedla nic ine ..... v podstate do 3,5r - 4r odmietala sladke s par vynimkami....

veronikaszabova
5. mar 2020

Cca od roka to co my.

kristina2412
5. mar 2020

Asi cca od 10 mesiacov,zacala vnimat ze starsia sestra ma na tanieri nieco ine a svoje nechcela.

selest
5. mar 2020

ma rok a pol este mu varim jeho jedlo. ked som mu dala ochutnat nase alebo ochuteny jogurt ci sladke atd. mal hnacky alebo sa vyhadzal. Tak zatial dietne papa primerane veku

autor
10. mar 2020

Ďakujem pekne 🙂

stanulienkat
10. mar 2020

Cca od 18-24mesiacov