Kedy ste zacali dávať deťom kupované sladkosti z obchodu?

2. jún 2024

Ahojte. Kedy ste zacali dávať deťom kupované sladkosti z obchodu?

zuzinka888
2. jún 2024

Polovica kona bude tvrdit ze nikdy a deti uz maju svoje deti..... 🤣🤣 Ja okolo 2 rokov ked si vedel uchmatnut zo stola na navsteve. No co mu budem nasilu usta otvarat a zuby vybijat aby to vyplul???

autor
2. jún 2024

@zuzinka888 😃😃. No jasné. Tak ked to človek neprezenie nic sa nedeje

viestta
2. jún 2024

ked ma prestalo bavit zut horalku na hajzli

adka3321
2. jún 2024

Pri prvej dcerke som bola viac striktna, tam az asi okolo 2 rokov. Druha ma rok a uz je vsetko rad radom 🙈 Samozrejme neotvorim jej keksik, ze na tu mas. Ale ked starsia papa, tak sa podelia medzi sebou 😀

mili2016
2. jún 2024

@adka3321 presne tak keď mladšia 11m vidí staršieho sama k nemu ide, a či chcem či nie už veľký plač takže jej dám ochutnať. Stačí jej kustik okostovat (niekedy len obliznut) a je spokojná 🤣

adka3321
2. jún 2024

@mili2016 Starsia chcela v oktobri medovniky, tak som jej spravila, ja som cosi este umyvala v kuchyni, odrazu sa otocim a mala 8m medovnik v puse strceny a ako zuzlala tak zuzlala. Takze med zavedeny od 8m 😂 No co narobim, nezalepim jej usta aby nesmela jest to co sestra.

hederamonstera
2. jún 2024

Starsi ma 2 roky a teda nemam v plane mu kupovat sladkosti. Ked babka napecie, to mu dovolim ale inak nie. Obcas mu niekto znami, ked boli s manzelom na navsteve, dal kinderko, ale to som sa celkom nahnevala na manzela, ze preco to dovolil. Nepotrebujem dalsieho zavislaka ako som ja😂

zzuunnaa
2. jún 2024

naša bude mat 2 a ešte nemala kupovanú sladkost 🤷🏽‍♀️ teda ak neratam piskoty, mala som zdravotnú dietu a videla má ich jesť tak ich dostala aj ona 😀 ale podľa mna ak máš časové možnosti je lepšie dieťaťu nachystat niečo doma, či už to aj osladis cukrom, lebo ten je podľa mna najmenší problém v kupovaných sladkostiach :/ Mne vadia hlavne farbiva, konzervanty a rôzne názvy čo si ani nepamätám 😀 Takze nie je sladkosť ako sladkost 🙂 A keď budem mat druhé tak uvidíme, ale doma sladkosti nemáme takze snáď sa podarí podržať dlho aj to 😀

tehotna40
3. jún 2024

Podľa toho aké, v dm som jej kupovala také tie tyčinky zo sušeného ovocia, to od roka cca, ale také ze kindervajco mala prvý krát okolo 2 rokov.

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andreatytler
3. jún 2024

Od 2 rokov

titla
3. jún 2024

Od 3 rokov. Teraz ma skoro 5 a sladkosti z obchodu stale len sporadicky. Ale u nas su za tym aj zdravotne dvovody.
Ale aby som nebola za krkavciu matku, vela peciem, syn zje vela ovocia, za pamlsku povazuje az susene ovocie a pod. Ideme aj do cukrarne, na zmrzlinu len nie na dennej baze.

nevenka
3. jún 2024

Stvrte dieta asi od roka, ak neratam piskotu, co mala uz skor, to sa neda pri starsich surodencoch nedat...

majlo1234
3. jún 2024

Syn olizal cokoladu niekedy v roku, a nechutila. Vravim si super, mame vystarane, mohla som zrat sebavedome pred nim. Az sa to raz zlomilo😄 a uz neviem kedy presne, ale okolo druheho roka uz pytal sldkosti urcite, a teraz ako trojrocny ich miluje