Kedy ste dali deťom prvýkrát kiwi?

sudocek
1. mar 2022

Mamičky kedy ste prvý krát dali deťom kiwi?

marci77
1. mar 2022

pockala by som tak minimalne do 2 rokov veku dietata

sudocek
autor
1. mar 2022

@marci77 čiže asi je to skoro v 15 mesiacoch.

annnna18
1. mar 2022

Po roku som skusila s bananom a chutilo. Kludne vyskusaj 15 m je uplne v pohodicke

dskjhfdlkdjhl
1. mar 2022

@sudocek Ved daj ochutnat, trosku a uvidis, aka bude reakcia. Ja si uz nepamatam, lebo mam velke deti, ale napr. ja mam alergiu (deti nie), takze ja som bola isto opatrna, ale zase 15 mesiacov uz nie je male miminko.

sudocek
autor
1. mar 2022

@annnna18 ďakujem zajtra skúsim.

sudocek
autor
1. mar 2022

@dskjhfdlkdjhl veď práve že už to nieje malé mimčo. Ale radšej som sa chcela poradiť. Ako mu to hneď na servírovať 😊

dskjhfdlkdjhl
1. mar 2022

@sudocek ved skus-ako za malu lyzicku a pockaj. Ak nic nebude, tak na dalsi den mozes skusit viac.

luccija
1. mar 2022

@sudocek skôr pomiesaj s tým banánom či jablkom zvykne byť kyslé.Alebo daj do kase

luccija
1. mar 2022

@sudocek alebo my si ho dávame do bieleho jogurtu

sudocek
autor
1. mar 2022

@dskjhfdlkdjhl diki tak zajtra na desiatu vyskúšam

emilka_1
1. mar 2022

@sudocek môj mal asi 8 mesiacov.. Chutilo a bol bez reakcie 🙂

evica17
2. mar 2022

@sudocek ja som sa riadila tym, ze je to exoticke, daco ako citrus, cize po roku som kludne davala uz vsetko ovocie. Samozrejme vzdy vyskusat a cakat ci nejaka reakcia bude
Skusali sme kiwi, pomaranc, mandarinku, ananas, humrikaki, figy...no nasmu dlho trva kym ho to ohuri a zacme to papat pekne. Aj dva mesiace skusania.

lavender273
2. mar 2022

@sudocek nikdy 🤭 to je ako za trest.

1mina
2. mar 2022

Obidve moje deti papaju od 11 mesiacov cca

1mina
2. mar 2022

Moje zas obidve deti zjedia vsetko ovocie nic sa im nezda kysle 😂 aj to kiwi by zlupli rovno naraz prvy den keby dovolim.len zacinala som pomenej aby som videla reakciu...po 3 dnoch uplne kludne zje aj syn jedno dve kiwi a starsia by ich zjedla aj 4 za sebou ked mame take co jej chutia....ale ona je celkovo naucena paradne na ovocie od mala kazdy den napr doobeda schrumka 2-3 jablcka

lavender273
2. mar 2022

@1mina stastna to zena

jarnajar
2. mar 2022

Po roku ako aj iné exotické ovocie.

bashee
2. mar 2022

V cca 8 mesiaci. V knihe prve prikrmy je to v tabulke v kolonke 8+. Nas uz skusil aj ine exotiky lebo boli hold primiesane v kapsicke. A nic sa nestalo.

lylyjana
2. mar 2022

@sudocek 1 rok

snehulak77
2. mar 2022

Akurát zavádzame. 9mes. Daj troska 3 dni po sebe ako všetko ostatné.

sudocek
autor
2. mar 2022

@lavender273 prečo?

sudocek
autor
2. mar 2022

@dskjhfdlkdjhl tak vyskúšala som a zatiaľ žiadna reakcia. 😊

dskjhfdlkdjhl
2. mar 2022

@sudocek super, zajtra mozes skusit znovu😉

sudocek
autor
2. mar 2022

@dskjhfdlkdjhl áno aj vyskúšam.

sudocek
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lavender273
2. mar 2022

@sudocek len srandujem 🙂 mna dodnes strasie ked sa pozriem na kiwi. Kedysi mama robila taku 'specialitu' v zime ze ovocny salat a musela som.jest lebo vitaminy 🤭

kikulienka94
3. mar 2022

ja idem dať tento mesiac, bude mať 10m 🙂