Keď pozrie na jedlo, je jej zle. Čo mám robiť?

deina2005
15. jan 2010

prosim o radu mam doma 8 rocne dievcatko v poslednom case som si vsimla ze ked sa pozrie na nejake jedlo aj ked niekedy ma na neho chut tak sa jej dvyha zaludok a sili ju na vracanie.ma niekto skusenost z takym problemom?

jaaty
15. jan 2010

Ako inak papá? Dobre alebo sa jedlo skôr vyhýba? Ako dlho tento problém trvá?

deina2005
autor
15. jan 2010

no ona aj spapa niekedy vela niekedy malo trva to asi 2m no niesom si uz ista som z toho zmetena ☹

deina2005
autor
15. jan 2010

strasne sa jej menia chute ma dajme tomu chut na kakao a kym jej ho urobim tak uz na neho nema chut.no mali sme problem najprv s tym ako zacala chodit do 1.rocnika nastala bolest hlavy brusko....... po roku nas konecne doktorka poslala na vysetrenia od ocneho cez krcne az na neurologiu kde nam zistili ze ma skolsku fobiu tak nasadili jej antydepresiva.brala ich asi mesiac a pol.bolo dobre potom zase prestala chodit na vytahu mala z neho strach teraz uz zasa pohoda.len jej zasa byva zle z jedla.ja uz neviem co z nou je myslim ze asi nieco bude mat z crevami alebo zaludkom pritom tiez byvaju bolesti hlavi.ale moc krv a stolicu mala v poriadku

jaaty
15. jan 2010

Ja si skôr myslím, že ide o nejaký psychický problém 😒 . Myslím, že najlepšie bolo navštíviť detského psychológa 😉

strapco13
15. jan 2010

deina..nema problemy v skole..nesikanuju ju deti..nepovedal jej niekto ze je tucna? Nehovorim ze je, ale ci sa jej nahodou niekto v skole nesmeje

pripada mi to skor ako psychicky problem--jaaty ma pravdu, mala by si ist k detskemu psychologovi

other_side
24. jan 2010

ja by som sa najskor porozpravala s dcerkou.. potom s psychologom.. aby nemala pocit ze o nej bez nej.. drzim palce 😉