K čomu by ste prirovnali 50g mäsa?

alubinka
18. feb 2011

nie sme doma, a nemame tu kuchynsku vahu.. prosim vas, k comu priblizne by ste prirovnali cca 50g masa? (v uvarenom stave) 😅

anjelicek26
18. feb 2011

50 g je priblizne kusok 3*3*0,5 cm?

A denna davka mäsa? My davame mäsko len 2x do tyzdna... aj doky vravela, ze kazdy den je priiiilis vela.

miska333
18. feb 2011

vsade je pisane ze pre take dieta sa ma davat mäso vo velkosti vlasskeho orecha. ja som mäso nikdy nevazila

nice202
18. feb 2011

ja nevazim maso. naco

katarina822
18. feb 2011

ahoj ja som nevazila masko daj tolko kolko spapa anjelicek26 do roka by sa malo masko kolo zelezu papat kazdy den alebo raz dvakrat do tyz namiesto masko uvareny zltok.

jasminet
18. feb 2011

nevazila som, skor som pocula ze denna davka je vo velkosti 1 polievkovej lyzice... ja som sa podla toho riadila

vanesa77
18. feb 2011

Nikdy ma nenapadlo vazit jedlo, skor dbam na pestrost stravy. Ak nie je napriklad masko v polievke, tak v ten den je vajicko, alebo napr. ryba v pomazanke... ale bezmasity den neuskodi 😉 Dolezite v rannom veku su mliecne vyrobky a ucit deti pravidelne papat ovocie a zeleninku 🙂

lagoonka
18. feb 2011

Takisto nevážime a dbáme na pestrosť stravy... aj keď tým našim minidietkam toho ešte moc čo striedať nemáme (my sa prikrmujeme len niečo cez 2 mesiace). Takisto papáme okrem zeleniny a ovocia každý deň aj mäsko, len raz do týždňa nahrádzame žĺtkom z vajíčka. "Stravujem" takto už druhého syna a zdraví sme 😀 Klop-klop na drevo