Jedlo z detskej výživy

evica17
9. nov 2021

Ahojte zienky, viete ako to chodi ked mate male dieta. Ze kazdy mu nosi a posiela detske vyzivy a mame ich doma kopu a teda ich ani maly a ani my.moc nejeme. Neviete nejake recepty na jedla, kde sa daju spotrebovat ? Okrem teda kolacov, kedze nepeciem. Najlepsie dake lievance, palacinky a ine jedla (na internete som nic take nenasla). Dakujem za rady

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pribinak
9. nov 2021

@evica17 daruj

evica17
autor
9. nov 2021

@viestta dakujem .som nevedela ze struhane jablka sa mozu nahradit vyzivou, kedze to ma inu konzistenciu. Ale do paradajkovych veci skusim, to by mohlo byt zaujimave

zdena1990
9. nov 2021

Ryžový nákyp, žemľovka, na rezance

andreatytler
10. nov 2021

@evica17 Uvar ovsenne vlocky a ku koncu primiesaj jablkovu vyzivu a mas najlepsie a aj najzdravsie ranajky. Nas 2 rocny sa ide zabit za tym. Pre seba primiesam za hrst hrozienok a slnecnicovych semiacok a je to este lepsie. Vobec ziadny cukor netreba a je to uzasne chutne.
Ale ja robim domacu jablkovu vyzivu.. trochu hustejsiu ako ta kupovana, takze budes musiet tie vlocky urobit dost huste aby si to nemala vodave po zamiesani tej vyzivy. Zase ak pridaj hrozienka a nechas to pol hodinu postat, tak hrozienka ti krasne vsiaknu vsetku extra tekutinu.

evica17
autor
10. nov 2021

@andreatytler vdaka za tip. Vyskusame. Podostavali sme aj domace a aj kupovane, takze toto moze byt