Holubie mäso pre 7 mesačné bábätko

jahell
15. jan 2021

Dobrý deň mamičky, máte skúsenosť s podávaním holubieho mäska svojim deťom? V obci máme chovateľa, ktorý mi tvrdí, že veľa mamičiek si k nemu chodí kupovať holubov, vraj je to najzdravšie a najdietnejšie mäso. Ďakujem za názory a skúsenosti

viera
15. jan 2021

.

petruldo
15. jan 2021

chovateľ má pravdu, ak sú tie holuby zdravé tak je to určite lepšie ako kuracie aj z domáceho chovu

sejan
15. jan 2021

@jahell ahoj áno je to pravda. My tiež kupujeme Prepeličie mäso. Je to podobné ako holubie. Robím z toho polievku aj pre nás, pre mňa top.

gebrielka1
15. jan 2021

Aj nám povedala pediatrička, keď sme začínali s prikrmami a si zavádzaním mäsa, že najlepšie je holub, králik, kura, - také ale kde máš overené ako ich chovajú, doktorka povedala tak laicky - že tie zvieratá ktoré "krátko žijú" majú najzdravšie mäso - v zmysle že najmenej škodlivín sa stihne v ich organizme usadiť. Takže pokiaľ by som mala takú možnosť, išla by som do toho

lilika2891
15. jan 2021

@jahell to je pravda aj jasom dávala deťom od 6 mesiacov svokor chová holuby

silceb
15. jan 2021

Aj my sme začínali s holubov, domácou kuracinkou a Zajacom. A vývar z maska som si zamrazilo a použila potom do ryže alebo do nejakej omáčky pre malého 👌

mandarinka555
15. jan 2021

@jahell A vývar z holuba je topka....úžasná chuť 🙂

jahell
autor
15. jan 2021

Ďakujem krásne za názory a skúsenosti. Tak my toho holuba okúsime 😉....

luciannka83
15. jan 2021

Predstava varit holuba ma striasa. Uz predstava mi je neprijemna.

manjka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisaklenkova
2. jan 2024

@luciannka83 🤣🤣🤣🤣
Je to výborné viac ako si viete predstaviť, nijak to nezapácha, je mäkkučké a naozaj zdravé a chutné 🤗