Dovolenka pri mori - príkrmy a mliečko

domi52
26. aug 2024

Ahojte. Chystáme sa prvýkrát na dovolenku k moru s našou ročnou babenkou. Chcem sa opýtať ako ste riešili umelé mliečko a stravu pre takéto malé detičky v rezortoch v zahraničí. Nejaké tipy by potešili lebo mám z toho celkom stres. Hlavne čo sa týka vody… kupovali ste, ako ste ohrievali, brali ste so sebou hotové prikrmy v skle a pod. Ďakujem, ďakujem 🙂

thereisabear
26. aug 2024

Vodu som používala normálnu z fľaše čo bola v hoteli. Kanvica bola na izbe. Príkrmy vo fľašiach tam tiež boli (nie všade sú), ale môj ich ignoroval. Dovolenku prežil na melóne, pečivo a pod.

pribinak
26. aug 2024

Idete do hotela….. Pre ročne dieta už nájdeš z ponuky niečo na jedenie
Bývajú v ponuke polievky, ryža, zemiaky, zelenina, cestoviny, grilované masko, ryby, ….tak ale zober pre istotu nejaké hotovo jedla v skle

Mlieko? Na izbách sú bežne kanvice, prevariť vodu alebo si kúp vodu

nina004
26. aug 2024

Boli sme v Turecku. Mlieko som robila z ich balenej vody, čo nám nosili na izbu. A brala som so sebou sterilku na ohriatie vody a ráno na vysterilizovanie fľaše. Malej nič nebolo

domi52
autor
26. aug 2024

Ďakujem Vám žienky 🙂 To som nevedela hlavne s tou vodou, že či mám ťahať so sebou nejakú dojčenskú alebo stačila aj nejaká “domáca” balená voda 🙂