Dojčenská fľaša Yoomi

lenkalienkam
28. júl 2014

Ahojte na perinbaba.sk som videla novú flašku značky YOOMI - máte ju niekto ? kojím dieťa a ked budeme prechádzať na iné mliečko tak už teraz pozerám nejakú flašku.

anitra11
28. júl 2014

fuuuuu, takých fľaštičiek je veľa, skoro každá detská značka už robí kadejaké novinky..., my máme napr. konkrétne od Nuvity: http://www.babytrend.sk/kategoria/sterilizatory...
a je super; aj tak tebe sa môže pozdávať čokoľvek, záleží však na dieťatku, či si na ňu zvykne,alebo nie 🙂

teedynka
28. júl 2014

Flaša vyzerá fajn, aj cumel, ale nikdy nebudeš vedieť, či bábätku vyhovuje, ak nevyskúšaš 🙂 my sme začali so značkou MAM, tú sme mali cca 6 mesiacov, potom zo dňa na deň prestala chcieť tú flašu, prešli sme na Avent, tá jej vyhovovala kým jej nenarástli dva spodné zúbky, potom sme používali babylove a teraz sme znova pri značke MAM 🙂 nám napr. vôbec nevedela piť z klasickej flašky ako napr. NUk s obyč. podlhovastým cumlom a vôbec sa nevedla chytiť ani na flašku chicco 🙂 Ja osobne môžem odporučiť fakt značku MAM

jaja018
28. júl 2014

Prva malá mala najprv avent antikolik, potom sme asi v polroku presli na MAM antikolik. Teraz ma dva roky a ranne a vecerne mliecko musi byt s flasky inu ako MAM nechce.
Malicka ma 7 mesiacov. Od narodenia sme na tommee tippe a inu do pusi nechce ani nahodou.Skusali sme po narodeni viacero druhov ale mala mala problem so sanim, ani prsnik nevedela a ani nechcela. Tommee tippe je u nej top.

kocurikova1
8. aug 2014

Baby teraz som videla ze na zlave dna je ponuka na yoomi flase. Ja s nimi mám dobru skusenost hlavne v noci, ked sa maly zobudi a ak okamzite nedostane co chce tak so rozreve a dalsie dve hodiny nespí a ja s ním.
je tam viac setov. 🙂
posielam link: http://www.zlavadna.sk/zlava_93043_samoohrievac...

kocurikova1
12. aug 2014
yoomi
15. aug 2014

@lenkalienkam Ahoj Lenka, ak si z okolia Senca alebo Bratislavy, tak mozeme ti poslat zoznam obchodov, ktore tu flasku maju a mohli by ti ju ukazat. V pripade, ze by to nevyslo, tak v Bratislave v termine 20.-21. 9. bude prebiehat akcia "Pod von s Maminkou" a tu sa budu tieto flasky predvadzat a ukazovat. Taktiez si mozes vyskusat napisat na yoomi@yoomi.sk a spytat sa na hocico, co by si potrebovala. Urcite ti tam pomozu zodpovedat vsetky otazky a podelia sa aj s vlastnymi skusenostiami s yoomi flaskou 🙂

yoomi
15. aug 2014

@anitra11 Ahoj, ja som chcel len povedat, ze tato flaska je trochu ina ako ostatne. Tato dokaze zohriat mliecko za 60 sekund bez potreby elektrickej energie 🙂

anitra11
16. aug 2014

@yoomi A kde presne má byť v tom termíne 20.-21. 9. akcia "Pod von s Maminkou", lebo ešte som nikde nevidela reklamu a tuším bola táto akcia v Blave už v máji?

yoomi
18. aug 2014

@anitra11 Zdravim, To podujatie sa uskutoční 20.- 21. 9.2014 na námestí Eurovea v Bratislave. Nam poslali email s informaciami, ale na Internete som tiez nic nenasiel. Ak mi vsak napisete Vas email, alebo poslete email na yoomi@yoomi.sk, tak Vam velmi rad preposlem par podkladov a fotiek, ktore nam zaslali. S pozdravom Pavol Slany 🙂

anitra11
19. aug 2014

@yoomi môžete mi to poslať tu cez IP ...

kocurikova1
25. okt 2014

@anitra11 vsetko najdes na www.yoomi.sk maju tam pekne navody a videá a keby ti tam nieco chybalo tak mozes zavolat na zakaznicku linku

kocurikova1
3. feb 2015