Dobrý kuchynský robot

lukihomamina
16. júl 2013

Ahojte baby, potešili by ma Vaše názory na nejaký dobrý kuchynský robot...samozrejme v rozumnom pomere, čo sa týka kvality a ceny. Budem rada ak napíšete aj negatívne skúsenosti. Ešte sa chcem opýtať, či používate aj mlynček na mäso (ak je súčasťou Vášho robota) alebo je to skôr zbytočnosť podľa Vás. Dakujem 🙂

januliku
17. júl 2013

@lukihomamina Ja mam moulinex aj s mlyncekom na maso uz asi 7 rokov. Pouzivam vsetko, okrem odstavovaca. Som spokojna. 😉

bets
17. júl 2013

@lukihomamina ja kuchynsky robot pouzivam minimalne, iba ked robim nieco vo vacsom, napr. ked zavaram a potrebujem nasekat, nastruhat vacsie mnozstvo. inak radsej pouzivam mensie spotrebice, koli jednoduchsiemu cisteniu, jednoduchsej manipulacii, nezabera tolko miesta na linke a pod. cize zvlast pre mensie mnozstvo mam maly sekacik, ktory ma sklenenu nadobku a mam lepsi pocit sekat tam bazalku s olejom ako v plastovej nadobe, alebo rucny tycovy mixer, a zvlast miesac aj s nadobou (ktoru nemusim pouzit), kavovy mlyncek koli maku a pod.

katie555
17. júl 2013

@lukihomamina ja mam kenwood (cena cca 140eur ) a vyuzivam dost, na sekanie , salaty, odstavovanie (citrusov) , smoothies...akurat na mixovanie polievok pouzivam ponorny, nakolko mi to velmi motanie sa ze prelievat do mixera a potom spat

zuzu46
14. aug 2013

@bets akej znacky mate ten maly skleneny sekacik?
este sa chcem opytat zacinam prikrmovat, aky mixer je na to nejlepsi? tycovy vobec ☹

bets
15. aug 2013

@zuzu46 ani neviem, nebola to nejaka znama znacka, kupila som to v beznom elektro, ale pacilo sa mi, ze ma sklenenu nadobku.
ja praveze davam prednost tycovemu mixovaniu, lebo udrzba je najlahsia. pri mixeri treba umyvat aj nadobku. tento tycovy mam myslim philips, nerezovy, cize je mozne ho pouzit aj na mixovanie horucich pokrmov. uz ho mam asi 10 rokov.
robot mam moulinex a po 13 rokoch ho uz vnimam dost negativne, ta nadobka, kde sa vsetko mixuje uz dobre netesni a ked tam sekam, struham nieco co ma viac stavy, tak to zospodu vyteka.... svokra si kupila ten isty a po case jej robi to iste. a to ho az tak casto nepouzivam, lebo ma odradza narocnejsia udrzba. neviem, ci v buducnosti pojdem do jedneho robota, alebo si budem kupovat samostatne kusy iba toho, co naozaj vyuzivam.

9tinka5
9. feb 2016
Používateľ 9tinka5 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 9tinka5.

podla mna je kuchynsky robot zbytocny, radsej kvalitnejsi mixer a ten ho nahradi, ja mam konkretne Vitamix PRO 500 a urobi skoro vsetko, melie, drvy, miesi, mixuje, seka...vyuzivam ho kazdy den a nezaberie tolko miesta ako robot.http://shop.vitarian.sk/vitamix-pro-500-21

monnaa
25. feb 2016

@9tinka5 a dá v tom Vitamixe strúhať aj zelenina ( napr. kapusta ) ?
Ďakujem

9tinka5
8. mar 2016
Používateľ 9tinka5 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 9tinka5.

@monnaa ano rozseka aj zeleninu

ruzenka65
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
07022007
4. aug 2016

Mam bosch profimixx46 je dokonaly. Miesi cesto,buchty z kg muky nema problema pre neho,slaha krasne,mixuje,mlincek ju super ci uz na maso ci na ine,vyborne struha.... som spokojna. Moj naj pomocnik v kuchyni