Detská výživa Babylove

lea1610
29. nov 2016

Dobrý den. Chcem sa spýtat, aké máte skúsenosti s detskou výživou z DM Babylove? Dakujem

mishicca
29. nov 2016

Kupovala som..dobre kvalitne... a nielen detske..moja mala doteraz lubi tie velke bio vyzivy.. hlavne mangovo-jablkovu.

lorela
29. nov 2016

@lea1610 Tak ako každá iná detská výživa (aj keď sú horšie aj lepšie), je vhodná len občas, vo výnimočných prípadoch.
Nie je nad čerstvé ovocie, a navyše ak je z domáceho zdroja 😉

lea1610
autor
29. nov 2016

Dakujem za odpovede. Ale mam na mysli mliečnu výživu 🙂

michala.s
29. nov 2016

Nasmu malemu chutili velmi ich produkty aj mliecko sme tam kupovali ich znacku, aj ploenky babylove

lea1610
autor
29. nov 2016

S plienkami mám aj ja dobrú skúsenosť, myslím si že lepšie ako Pampers

rojko
29. nov 2016

@lea1610 môj drobec bude mať 10.mesiacov a od narodenia papa Babylove mlieko...doteraz sme nemali žiadne problémy, žiadne hnačky, nafukovanie, dokonca ani zvracanie. Minule mi jedna kamoška povedala..." a to je také lacné, neverím, že je dobré...." somarina! Môj prví syn papal Sunar, mali sme zápchy a dokonca zlatú žilu! Na Babylove nedáme dopustiť 🙂🖒🖒🖒🖒

lea1610
autor
29. nov 2016

@rojko ďakujem. Ja mám práveze dobré skúsenosti z výrobkami z DM, tak skúsim aj mliečko od nich 🙂

rojko
29. nov 2016

@lea1610 a všetko je bio a nepočula som,že by to babatkam nejako škodilo.

tamdia
29. nov 2016

Tiez pre maleho kupujem plienky, kozmetiku aj ovocne ci slane vyzivy len babylove, a som velmi spokojna....ich mlieko neviem poradit, lebo to jedine nemame od nich 🙂

katkapalo1
29. nov 2016

Aj my máme od 6teho mes babylove mliečko a dobre. Pri nutrilone stále problém s bruškom. A máme 11 mes myslite ze je problém že stále papame 2ku mliečko.? Mali sme kúpené zásoby a nestíhame piť 🙂

rojko
30. nov 2016

@katkapalo1 ja som zvykla ešte večer do mliečka dať polievkovú lyžicu kaše, pokiaľ sa Vám zdá byť slabšie, lebo mi už mame od 10.mes a zdá sa mi,že je silnejšie. Podľa mňa to vôbec nevadí, možno by som dala aj viac flasiek denne...to som zvykla keď nechcel môj papat normálnu stravu ;) tiež sme tak mali do zásoby 🙂

katkapalo1
30. nov 2016

@rojko no my mame na noc hami hajaja to je také hustejšie a ráno babylove.... Ale my mame problém niekedy zjesť dva krát mlieko nieto viac flasiek🙂 kašu krupicu puding vôbec ani do úst to nechce ☹ jedine mliečne biely jogurt s ovocím alebo sem tam marhuľový

ajko
30. nov 2016

my papáme mliečko Babylove už od 1. mesiaca.. vyskúšali sme rôzne značky, všetko nám robilo problém, jedine Babylove nám sadol. Teraz už ideme mať 1.rôčik a stále frčíme na Babylove.. čiže ja ho na základe našej dobrej skúsenosti odporúčam..