Dávate svojim deťom Actimel?

13. júl 2024

Je 1,5 roka priskoro?

anjelicek26
13. júl 2024

Vyrobca hovori od troch rokov... takze este pockajte... ono si treba uvedomit, ze je to prave na upravu crevnej mikroflory, ktoru ma tvoje dieta - v poriadku - a travenie je este kratke, bakterie ucinkuju inak ako u dospeleho, len ti to cely ten "maly ekosystem" v crievkach zbytocne rozhadze... klasicky biely jogurt v tomto veku, ine nie...

viestta
14. júl 2024

Nie, nedavam ho ani sebe, pretoze lektobacily v actimele (alebo aj v activii) sa nemnozia, na rozdiel od laktobacilov, ktore obsahuje zivy jogurt, acidofilne mlieko alebo kefir. Tie su pre upravu crevnej mikroflory prospesnejsie

basulaak
14. júl 2024

Daj mu acidko. Kludne aj to ochutene. Nas pije actimely od cca 2,5 roka. Miluje ich.

taktotedanie
14. júl 2024

Sama by som to nevypila tobot dat dietatu ? Najdi nieco lepsie

slavomira236
14. júl 2024

Nie nedavam. Vobec vraj to neobsahuje to co ma

slavomira236
14. júl 2024

Teda to co reklamuju. Daj biely jogurt cmar zakys acidko

diewcatqoo
14. júl 2024

Obcas kupim, ked je v akcii. Syn to ma rad, chuti mu to viac ako acidko alebo kefir. Ale vyslovene to kupujem len ako maskrtu, co sa tyka nejakeho ucinku na zdravie, nic od toho neocakavam. Syn ma 7 rokov, prvykrat mal Actimel, ked mal asi 5 rokov. V 1,5r by som urcite nedavala, radsej kvalitny jogurt.

majlo1234
14. júl 2024

Ja davam, neviem kedy som dala, asi trochu neskor. Ale ma to rad a je to momentalne jeden z mala mliecnych produktov, ktore zje. Radsej toto ako nic