Dávate deťom šťavu z rakytníka?

17. sep 2022

Dobrý deň, dávate/dávali ste niekto deťom túto šťavu z rakytnika z dm? Nikde sa nemôžem dočítať, od akého veku to môžem podávať. A ako to vašim deťom zaberalo?

alzbetkacicka
7. dec 2022

Ahoj,tiež ma to zaujíma ale vidím ze ti nikto neodpísal ,na fb to nedávno riesila jedna mamička, na imunitu pred dieta je to veľmi dobre vraj, ja som kúpila v lidli malému taky elixír rakitnikovy tak vyskúšam to ,tam sa pise od 3 rokov ale to nieje 100 percentná stáva, len nejaké mini percento rakytnika tak uvidím co to spraví

nikpa
7. dec 2022

@alzbetkacicka ja dávam 1,5 ročnému a 4 ročnému 100%nu každý deň za štamperlík do čaju namiesto citróna. Ani ma nenapadlo že by som nemohla 🤷 tak snad to je v pohode. Už asi vyše mesiaca im to tak dávam.

n1982
7. dec 2022

Davam 2 rocnej priamo gulicky rakytnika, som rada ze nemusim davat c vitamin v kvapkach.

alzbetkacicka
21. dec 2022

Myslím ze môžu aj male deti rakytnik ,len všade píšu bud od 3 rokov alebo nevhodné pre tehotné, dojčiace a male deti ale neviem prečo to píšu, pediater to nezakazuje tak asi je to ok,ja kúpim v dm 100 percent stavu a budeme ju piť s manzelom a aj malému budeme dávať, miesto cebionu

autor
29. dec 2022

Ja som začala pred pár dňami dávať synovi jednu čajovú lyžičku denne, uvidíme časom aký to bude mať účinok 😁