Dajú sa lidl poháre od výživy znova použiť?

8. máj 2022

Baby mate niektorá skúsenosť? Sú to tie klasické lidl presnidavky, chcem v lete navariť domácu výživu tak ma zaujíma, ci tieto poháre ide znova použiť-zavrieť a vysterilizovať. Skúšala ste niektorá?

svetlana16
8. máj 2022

Tie flase na zavaraniny by som uz nevyuzivala, neda sa na ne dobre prichytit uz uzáver... Ak sú klasické so závitom tak tie skor... (dlho som nekupovala, neviem odhadnúť aky maju uzáver tie flase)

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nevenka
9. máj 2022

Ani som neskusala, ten uzaver uz nedrzi. Pouzivam ine pohariky, napriklad v Lidli kupujem taky paradajkovy pretlak, skor taku pastu hustu v skle, je to maly poharik alebo z malych majonez a tak. Raz som aj kupila orihos pohariky s vickami, ked uz som mala toho vela, ale uz aj take 300 ml, lebo mam 3 deti a to ked jeden otvoris, aj malo je im 🙂.

viestta
9. máj 2022

Niektoré sa použiť dajú, niektoré nie. Tie co majú klasické srubovacie viečko áno. Dajú sa aj viečka dokupit

julinka65
9. máj 2022

@viestta hej hej take som aj ja uz mnohe takto zas vyuzila. staci len kupit nove vrchnaciky

annadan
9. máj 2022

no veru akože by sa dalo, lebo sú šikovné škoda len toho vrchnáku, že je taký o ničom.

didi2102
9. máj 2022

Nie niesu dobre, viečka nedržia zo žiadnych