Červená šošovica pre dieťa

24. feb 2024

Ak chcem babatku uvrarit cervenu sosovicu zemiacik a rozmixovat
Mam dat sosovicu najprv do vody postat napr cez noc ?

autor
24. feb 2024

Dakujem za rady a aj nejaky recept s cervenou sosovicou, klasicku som kupila billa cervena sosovica mali aj nejaku bio ale na sosovici bolo nieco sive tak som kupila obycajnu billa sosovicu

autor
24. feb 2024

Vdaka za rady recepty a ci treba namocit sosovicu

viestta
24. feb 2024

cervena sosovica je aj bez namacania rozvarena do pol hodiny. Pre maleho som varila sosovicu s mrkvou, doteraz ju varime, ale uz pridavam garam masala korenie a jeme to vsetci

minka201
24. feb 2024

Nemusíš namáčať. Rozvarí sa veľmi rýchlo 🙂

luccija
24. feb 2024

Ona je veľmi rýchlo uvarená, keď nemám čas viem, že nastrúham mrkvu, petržlen, šošovicu, zemiak a mám rýchlu polievku, vňate...

otazka1
24. feb 2024

@viestta pridaj aj maslo a mlieko,kurkumu.. to je vyborne so sojovym mäsom a ryžou,fakt

miadi
24. feb 2024

Nikdy som
Cervenu sosovicu nemixovala je uvarena za 10minut. Robila som ju od babatka s cestovinami. Muslickami ta sosovica sa do nich usasila Maly miluje cestoviny Inak by sosovicu nezjedol . Trochu ochutila a nechala vodu vyvriet . Nic som mu nemixovala mal rad kusky. Rozmixovala som vzdy len brokolicu dcere do dnes ju mà rada len v takej forme.

viestta
24. feb 2024

@otazka1 vsak jasne, ze oprazim mrkvu na masle, pridam korenia a potom sosoviu, zaejem vodou a uvarim