Bobkový list rozmixovaný v príkrme pre 8-mesačné dieťa

alex5896
23. aug 2024

Ahojte robila som prikrm 8m babu a podarilo sa mi omylom rozmixovať bobkový list sušeny v prikrme môžem im to dať aj také nezasekne sa im to dade dáky kúsoček 🙏 vôbec netusim

lienka9
23. aug 2024

@alex5896 skus to presitkovat,nech sa ti tam zachytia oripadne kusky

monnci2226
23. aug 2024

@alex5896 a skusala si to ochutnat? nie je to teraz moc ochutene, prilis vyrazna chut? ja by som to ochutnala a ak by som tam ten bobkovy list citila privelmi, ze by to mne samej nechutilo, nedavala by som

thirstymonk
23. aug 2024

Moja žena toto robí v brokolicovej kremovej! Nechce sa jej vybrať bobkovy, ta ho rozmixuje. Dieťaťu by som to určite nedaval. Mám 31 a do nepričetna ma sere, keď sa mi taky bobkovy list dostane do gagora :D

svetlonos
23. aug 2024

@thirstymonk
🤣 chapem

anjelicek26
23. aug 2024

No bohužiaľ toto by som nedala dieťatku.

ketrin
23. aug 2024

Ahoj, ani ja by som nedávala, je to strašne ostré... vlastná skúsenosť :D tiež šlo niekoľko príkrmov do koša

katkaseiner
23. aug 2024

nedala by som... ja som omylom rozsekala bobkovy list v polievke zo suseneho hrachu... a bolo to hrozne... na stastie som si to velmi rychlo uvedomila tak take vacsie kusy som vylovila a potom ked sme jedli, tak si kazdy daval pozor....

andreablabla
23. aug 2024

@alex5896 Bobkový list je jedovatý. Už aj malé množstvo môže spôsobiť tráviace problémy.

cyberk
23. aug 2024

Mne sa to raz podarilo tiez a chutilo to ako keby som sklo jedla, rezali tie ciastocky, dietatu by som to nedala vobec :D sup novy prikrm spravit 😅

ellemell
23. aug 2024

@alex5896 no možno pre tentokrát okej, ešte skús cez sitko povyberať, ale tak ti poviem ani ja by som to nezjedla tiež by mi to tam vadilo. myslím si že chuťovo to bude dosť intenzívnejšie.