Babymoov multifunkčný prístroj Nutribaby

pistenocka
15. aug 2017

Zdravim mamicky, chcela by som kupit pomocnika na prve prikrmy, s ktorymi ideme zacat. Rozhodujem sa medzi dvoma vyssie uvedenymi typmi zariadeni, mate niektora skusenost s niektorym z nich? Zvazovala som aj zn.Avent, ale ako som sa docitala, neda sa tam pripravit ryza a cestovina a tiez je pri nom horsie cistenie. Mate prosim skusenost s typmi Babymoov Multifunkčný prístroj Nutribaby+ alebo Béaba Parný varič + mixér Babycook Plus.
Vopred dakujem zapozitivne i negativne nazory na zariadenia.

marika525
22. feb 2018

dobrý den, ktorý ste si nakoniec kúpili ? a ste spokojná ?🙂

pistenocka
autor
22. feb 2018

@marika525 kupila som si nakoniec Babymoov Multifunkčný prístroj Nutribaby. Co sa tyka funkcnosti je super, v tych barakoch robim od zeleniny, mäso, zemiaky. Akurat ryzu varievam separe, aj ked mala by sa dat aj v tom robit. 🙂 mixer tiez fajn, ked bol syn malucky, ozaj pomixovali najemno. Teraz uz uz len tak trochu mixujem. 🙂 jedine, co by som im vytkla je udrzba tej casti, kde sa pari. Neda sa ta nadoba, kde sa dolieva voda normalne samostatne umyt, je totiz napavno k tej casti kde je elektronika. V popuse uvadzaju ze staci to len vyliat a utriet, ale niekedy sa stane, ze stava zo surovin stecie az tam a samozrejme to treba poumyvat piriadne. Ale da sa to, len opatrne, aby som do elektroniky nenaliala vodu 🙂 inak ked som ho kupivala, zaregistrovala som fakturu na istu stranku a je na zariadenie dozivotna zaruka 🙂 ak nieco, pytajte sa..

marika525
24. feb 2018

@pistenocka dobre dakujem, už ma asi nič také nenapadá, iba že na akú stranku ste to zaregistrovali tú faktúru ?🙂

pistenocka
autor
24. feb 2018

Registroval to manzel,nie sme momentalne doma,takze neviem to vam presne pozriet,ale vraj sa mu zda,ze na babymoov, kupovali sme ho cez aladin.sk a prisiel nam ku fakture taky papier,kde bol.uvedeny postup registracie.

majka15majka
4. aug 2018

@pistenocka ahoj. Doporučila by si mi babymoov? Práve sa rozhodujem či kúpiť alebo nie 😊

pistenocka
autor
4. aug 2018

@majka15majka ahoj. My sme ho teda nakoniec kupili. Takyto varic pri prvych prikrmoch uplne super, na sterilizaciu som ho nepouzivala, malabsom avent sterilizator uz kupeny predtym. Jedine co mozem zariadeniu vytknut je cistenie, teda tej sivejbspodnej casti nalavo, kde sa nalieva cista voda. Ako sa jeslo vari dole do zasobnika tecievstava,mozes ju pouzit ma zriedenie pri mixovani. No samozrejme sa dostane aj nizsie a ak chcem vodu po ukonceni vyliat,musim odpojit cele zariadenie zo siete a cele aj s tou digitalnou castou ho zobrat nad umyvadlo vyliat a tak umyt. Toto podla mna dost nedomysleli...inak odporucam

majka15majka
4. aug 2018

@pistenocka fuuu tak to sa mi moc nepáči to čistenie. Ale zasa na výživy a prvé jedla asi pecka však ? Koľko sa tam varia (paria zemiaky) je doba kratšia ako keď sa robia v hrnci? Ďakujem za rady

pistenocka
autor
4. aug 2018

@majka15majka sme na dovolenke,ale ked sa vratim domov,mozem sem odfotit z knizky casy varenia jednotlivych typov potravin. Vyhodou je, ze si nastavis cas, vzdy som pridala o par minut viac ako uvadzali a vyplo to samo. Aj ked som bavila maleho,prebalovala, uspavala...pri hrnci by som musela stepovat, kontrolovat, nemohla by som len tak odist. To bolo super, vsetko som potom presypala do mixera napravo a rovno pomixovala. Isto si zariadenie nechavam aj pre druhe,zatial neposuvam, v konecnom dosledku sme boli spokojni. Inak kupila som ho myslim cez aladin.sk (uz som si nie na 100% ista) a mame nan dozivotnu zaruku po zaregistrovani blocku. 🙂

winni
15. okt 2018

@pistenocka ahoj, mala si tam aj nejakú knihu s receptami? Lebo v klasickom nutribaby sú receptiky.

pistenocka
autor
15. okt 2018

@winni Ahoj, nebola, teda nic som si nevsimla. Akurat uvedene casy pripravy jednotlivych potravin.

dextella14
15. okt 2018

@pistenocka dobry vecer, akurat som unyla nas nutribaby-zajtra zaciname!! Chcem sa spytat-naozaj staci maso varit 20 min?

pistenocka
autor
15. okt 2018

@dextella14 Samozrejm zalezi od druhu maska, ale ja som vzdy varila dlhsie. Samo to vypne, takze aj ked som odbehla, alebo bola inde s malym vyplo to. Len treba davat dstatok vody, dolievat, inak to bude pipat, dalej robit a ako kebyy ta spirala hnedne, cudny zapach ma 🙂 ale po par skusenostiach si to urcite odsledujete ako ja. Ale vzdy majte dost vody. ;)

winni
15. okt 2018

@pistenocka si s ním spokojná?

pistenocka
autor
15. okt 2018

@winni monentalne ho uz nepozivam, varim vsetko ako pre nas,len minimum solim,sym ma 1,5roka a zje vsetko co nezje jeho..doslova vsetko :D bola som s nim spokojna,s pripravou,bolo to bez nejakej starosti,raz dva sa to spravilo a muxer tiez dobre pomixoval. Jedine,co by som tomu vytkla bolo umyvanie toho zasobnika na vodu,nakolko sa nedal z toho odpojit kabel do zasuvky, musela som to oplachovat velmi opatrne. Aj ked v navode bolo uvedene,ze len pretriet handrickou,no urcite to nestaci. Je tam povlak z toho ako kvapkala stava z jedla...

lucia787
16. mar 2020

@pistenocka mozete mi prosim odfotit kde mam naliat vodu nedosiel mi navod

pistenocka
autor
18. mar 2020

@lucia787
@lucia787 ked dáte akoby tento stojan alebo ako to nazvat,tak po uroved tych dierok. Plna nadrzka vydezi tak cca na parenie 25minut,potom zacne pipat kontrolka a treba sem vodu opat doliat

lucia787
27. mar 2020

@pistenocka ja take nemam :(

lucia787
27. mar 2020
lucia787
27. mar 2020
lucia787
27. mar 2020

ako to vyzera pod tymi s tymi dierkami

lucia787
27. mar 2020

@pistenocka ja take nemam

pistenocka
autor
27. mar 2020

@lucia787 fiha tak to je asi nejaka nova verzia,ja som to moje kupovala nove cca 2,5roka dozadu. Vypada,ze tu vrstvu co mate inu,mate rovno ako zasobnik na stavu,co sa vyparovanim ziska a pouzijete na rozriedenie stravy. Ja by som vás du naliala rovno to je najspodnejsej casti...nahodou nejaka riska tam nie je znazornena?

melika1989
1. sep 2020

Zdravim za mňa je to úplne neprakticka vec ....kúpila mi ho mama a stále pipal aj ked sa vida doliala tak neviem kde bola chyba, pri mixovani vrchnák vystreluje takže vždy mám všetko zababrane ako úplná katastrofa. Taktiež aj údržba je nič moc takže vôbec neodporúčam

nika0204
15. jan 2023

@pistenocka ahojte aj my ho mame ale mne nevymixuje uvarenu mrkvu…neviem kde robim vhybu