Avent - pohár so slamkou

poleva
12. jún 2012

mamičky nenašla som túto tému,ale mali sme poháriky canpol babies so slamkou,a chcela by som kúpiť avent
odporúčate? tečú? ste s nimi spokojné? Ďakujem

adrianai
12. jún 2012

ja ju síce nemám, ale nebála by som sa kúpiť ju, mali sme netečúce poháriky a spokojnosť 🙂 my sme teraz kúpili so slamkou momma a netečie...ale popravde, malá sa rýchlo naučila piť z pohárika, vlastne som jej ho ponúkla a hneď jej to išlo, tak pije už z pohára....a keď sa jej zažiada slamka, dám jej ju do pohára 😀

pimpulienka
12. jún 2012

Netečie, z mojej strany maximalna spokojnosť..Dcérka ho má rada. Menim len tie silikonove slamky. Ja odporučam.😉

katren
12. jún 2012

@poleva aj my odporucame 😉
Kupili sme Dominicke ten velky, ze Miskovi neskor a on sa za 2 dni naucil z toho tahat, takze uz pokukavame aj po druhom pre neho....
Veeeeeeeeelka spokojnost 😉

poleva
autor
12. jún 2012

@adrianai
@pimpulienka
@katren
dakujem za rady,ide o to že moji vedia piť zo slamky,teda z tej canpol babies,lenže nám jeden praskol
neťahá sa z avent ťažko?? to je super,že netečú,radšej sa opýtam,poradím,lebo nám treba 2 kusy,a predsa spolu je to 20 eur
kde sa dajú dokúpiť slamky náhradné? vdaka

katren
12. jún 2012

@poleva ked s otocenymi dolu slamkou hrka, tak kvapka, ale nie je to tolko, ze sa pooblieva....a my sme kupili v predeti v kamennom obchode a mali tam aj nahradne hned 😉

poleva
autor
12. jún 2012

@katren aha, no lebo z týchto canpol tečie strašne

katren
12. jún 2012

@poleva ja idem dnes blizko jedneho detskeho obchodu a normalne mam dilemu, ci tam hned nebehnem a nekupim aj Michalovi 😅 😀 😀 😀 no mm ma asi "dorazi", bo este 3 dni do materskej 😀 😀 😀

pimpulienka
12. jún 2012

@poleva nemyslim, že sa ťahá ťažko 😉 My mame ten velky a nahradne slamky som zahliadla aj v Dmke a aj pohariky tam maju. Ja som ho kupovala vo www.predeti.sk. V Dmke je tušim lacnejší 😉

katren
12. jún 2012

@poleva netaha sa z nich tazko 😉
ja im odpijam, ked si zabudnem svoju flasu 😅 😀

poleva
autor
12. jún 2012

dakujem,idem objednať 🙂)

koksatko
12. jún 2012

ja som tiez spokojna, moja dcera ma 20 mesiacov a od roka pije z pohara, ale tak ked ideme von a aj doma ma flasu na tom istom mieste, ked je smadna, tak sa sama napije. trosku kvapka, ked s nou moc hrka dole hlavou, je fakt super. a hlavne je hygienicka, zatocis vrchnak a slamka sa schova, da sa vyvarat, odporucam. 🙂

poleva
autor
12. jún 2012

@pimpulienka prosím ťa neviem nájsť tie slamky na www.predeti.sk

jabadaba
12. jún 2012

mame, spokojna som tak pol na pol. Ale aspon netecie ako ten klasika aventacky pitkovy hrncek. Ten nam tiekol ako fras.A to sa honosil oznacenim antispill! Ha! Dieta bolo mokre stale, taska detto. No takze v porovnani s tymto slamkac je lepsi. Zo zaciatku som riadne nadavala, dost blbo sa s nim manipuluje, ale ked prides na to ako tak uz to potom ide. Ja som mala problem, ze par krat sa mi stalo, ze vrchnak krivo sadol na zavity hrnceka a smola potom, bol problem to odkrutit a napravit. Som sa namordovala. Ma skratka aj toto svoje slabe miesta.

ludka77
12. jún 2012

@poleva my máme ten nový netečuci pohár avent a sme max spokojne. Vôbec netecie. Ma vrchnák kvôli hygiene teda ho v pohode hodím do tašky a skutocne ani kvapka. 'aktívuje' sa pritlačenim pier a pije sa (je to fakt len krok k pitiu z pohára) doma pije mala z klasického ale vonku je to takto praktickejšie. Kupili sme ho v DM za 11€

abbie
12. jún 2012

Ja to tiez mozem iba odporucit,maly z toho strasne rad pije a vobec netecie 😉

poleva
autor
12. jún 2012

@ludka77
@abbie
@cicimon
dakujem krásne za názory 🙂)

pimpulienka
12. jún 2012

@poleva určite tam nahradne mať budu, lebo som ich tam kupovala 🙂

poleva
autor
12. jún 2012

@pimpulienka idem hľadať 🙂

tea333
12. jún 2012

tak ja mam asi vadny kus, mne tieklo 🙄 😅

pimpulienka
12. jún 2012

@poleva v kamennom obchode na Košickej som ich kupovala

poleva
autor
12. jún 2012

@pimpulienka ja som z košíc

pimpulienka
12. jún 2012

@poleva tie silikonove slamky maju aj v niektorych lekarňach, ktore maju v ponuke aj produkty Avent..Zoženieš určite.

poleva
autor
15. jún 2012

no poháriky kúpené,fakt sú skvelé.trošku mi vadí to uzatváranie slamky,neviem dokedy presne zatočiť 😒

klaudia85
20. sep 2012

Dnes sme ho kúpili, malá z neho v pohode pije, len musím tiež dojsť na manipuláciu s ním, inak super, ani nám netečie, keď s ním hŕka 🙂 Som rada, že ho máme, s pohárom sa oblieva, s náustkov ju nebavilo piť, takže konečne sme sa zbavili pitia vody z fľaše s cumlíkom - veď v 2r. už bolo na čase 🙂

vavrenka
21. sep 2012

bab, pomoc, kupili sme tetno poharik a ja s nim neviem manipulovat, ked chcem potocit vrchnak, aby vyliezla/zlaliezla slamka, tak odtocim cely vrchnak a je to v... co s tym? dajte nejake tipy

vavrenka
21. sep 2012

@katren, prosim, poradis???

katren
21. sep 2012

@vavrenka nestlacas ten vrchnak pri otacani? lebo vtedy ho cely odtocis.....

vavrenka
21. sep 2012

@katren ako myslis, zo stran? zvrchu? uz som skusala kadeco, asi by som potrebovala instruktazne video 😝

katren
21. sep 2012

@vavrenka na stranach su take obrazky vyryte, kde sa to ma stlacit, aby sa to otvorilo....ako na Save alebo Domestose /sorry, iny priklad a nenapadol 😅 / ale ked chces zavriet poharik, tak len pootocis, nic nestlacas 😉 dufam, ze som to dobre napisala.....
a skus youtube 😉 mozno najdes aj video 😀 😀