Akým množstvom polievky nahradím 200 ml mlieka?

da_n_ka
28. okt 2012

Babenky chcem sa opýtať.Akým množstvom (polievky alebo omáčky) nahradiť 200 ml mliečka na obed??Ďakujem za odpovede

vulka
28. okt 2012

Ja sa s takým prepočtom netrápim. Koľko chce polievky, toľko dam´. Niekedy sú to 4 lyžičky, niekedy 1,5 dcl. Eva

simca06022011
28. okt 2012

kolko obedu spapa , tolko daj🙂

bambibam
28. okt 2012

Dokedy otvára ústa ,dieťa vie samé kedy má dosť hlavne tie do roka

eveenka
28. okt 2012

moja mala ma 6 mesiacov, stale kojim, zacala som prikrmovat od 5. mesiaca ale kojenie v ziadnom pripade neńahradzam za prikrm, najprv naobed ponuknem prsnik a potom za pol hodinu az hodinu dam polievocku alebo zeleninovo-masove pyre a kolko zje tolko zje, niekedy aj 140ml ale niekedy len oprple 3-4 lyzicky a uz nechce...niekedy su deticky viac hladne niekedy menej, hlavne nedavat nasilu, pokial otvara pusinku tak este chce ked uz zacne vymyslat a krutit hlavkou alebo robit brm brm tak uz nechce :D :D

euka210
28. okt 2012

mlieko vodou z polievky podla mna nenahradis. Ak ide len o tekutiny, tak kolko chce.

verronicka
29. okt 2012

ja som sa riadila kolko vypil mliecka...tolko priblizne aj príkrmu...ale samozrejme ak chuti aj viac.
Napriklad moj maly nikdy vela mliecka naraz nevypil max.150-180ml (aj to nie vzdy) a ked som zacala davat prikrmy, prikrmu popapa viac,miska z ktorej papa moze mat priblizne cca 200-250ml a tu ma skoro plnu a popapa v pohode takmer vzdy vsetko 🙂

lucia20
29. okt 2012

tak nad tymto som sa nikdy nejako nezamyslala, ale moje deti jedia tolko kolko vladzu. cize im nalozim a ked vidim, ze uz to nasilu tlacia, tak im to vezmem. ale detom vacsinou davam 2 naberacky.