Aký nápoj pijú vaše deti v škole?

nela82
31. aug 2012

Moj syn nechce pit čaje-odmieta ich...
Najradsej ma čistú vodu-no do školy ju odmieta nosit... 😒 Tak rano bojujeme 😅
Co piju vase deti???

sympa1
31. aug 2012

@nela82 tak my nemame problem s pitim, co jej nachystam to vypije...čaj, vodu so sirupom,cistu vodu...nosi si to v taske takze nieje problem

nela82
autor
31. aug 2012

@sympa1 no aj moj chcel stale len tu vodu so sirupom...no ked som dnes isla kupit/lebo inac mu to nedovolim..../a ked som si precitala zlozenie-tych ECOK sa bojim 😖 Kedze ten moj syn je aj bez toho hyperaktivny... 🤐

traktor
31. aug 2012

nosi cistu vodu, vodu so sirupom, caj obcas, ked ma chut.. + si kupuje v automate jogurtove mliecka

sympa1
31. aug 2012

@nela82 co si isla kupit? sirup? ja mam vlastne vyrobene 🙂 ktore nam vydrzia vacsiu cast roka a potom kupujeme hello sirup a Yo sirup...ale davame len minimum

nela82
autor
31. aug 2012

@traktor moj tym,ze odmieta caje-nepije ich takmer nikdy...len ked je chory-aj to z donutenia 😒 čistu vodu vezme..no vraj sa mu deti smeju,ze ma "len" cistu vodu 😖 tak ju odmieta...
A sirup sa mu obavam davat..hlavne pravidelne...
No skola zacina-nieco vymyslim
@sympa1 sama vyrabas?A ako ak smiem vediet

traktor
31. aug 2012

@nela82 ved mu daj vodu do obrazkovej flase..nebude vidiet co tam ma..pokial mu voda chuti nevidim problem..

anjelicek26
31. aug 2012

Nasi maju cistu vodu. Maju tam taky ten automat na capovanie, zvladaju to aj krpci ako Max.

sympa1
31. aug 2012

@nela82 z ríbezlí a josty ..a co zahrada da 🙂 na vino ich nikomu nedam radsej detom sirup vyrabam 😉 na internete su recepty a naozaj mame vzdy fajny husty sirup ...ale myslim ze na trhu su aj sirupy bez mnozstva ecok..

nela82
autor
31. aug 2012

@traktor no jemu voda chuti-najviac doma-len ine to je v skole,ked vidi co nosia ine deti...a este ked sa mu vysmeju ☹
Jeho spoluziaci "ficia"na samých bublinkovych napojoch...co moj este ani nepil 😒
@anjelicek26 Ten automat s cistou vodou maju aj v nasej skole..no to sa vyuziva az ked dojdu z domu zasoby

No aspon som sa ubezpecila,ze nie som divna ked dam synovi len cistu vodu do skoly-dakujem.

anjelicek26
31. aug 2012

@nela82 -- u nas im mozes davat tiez len vodu na desiatu ovocie alebo pecivo, nic ine neni dovolene...

kvetinka211
31. aug 2012

@nela82 skuste spolu vybrat nejaku peknu obrazkovu flasku aby z nej mal radost ... a povedz mu ze spoluziaci ked sa smeju su hlupi, budu mat pokazene zuby a v dospelosti budu tucni a chori ... alebo nech sa napije cez prestavku z umyvadla ako sme pili kedysi ... Ja mam este len maleho synceka, takze netusim ako to chodi v skole ... no ked pocujem ze deti sa smeju ked niekto pije cistu vodu, ved to je hroza ... v takom pripade by mozno stalo za to dohodnut sa na rodicku ze sa take zbrndy nebudu nosit do skoly ani predavat v automatoch/bufete ... len to by asi muselo byt na svete menej ludskej hluposti, lebo viem si predstavit ze by niektore mamicky nepochopili ... ☹

nela82
autor
31. aug 2012

@kvetinka211 och tak toto by veru niektore nepochopili 😅 Len co sme boli na skolskom vylete a maminy kupovali detom colu-mala som dost...cely den pit colu-no akoze fuj 😝 V dnesnej dobe uz nie je cista voda IN 😉 Moj syn vie,ze z tych farebnych napojov sa kazia zuby...pribera sa-to si uz teraz strazi 😅

Flasu uz mame kupenu 😉

zumbadance
1. sep 2012

moje deti miluju mango dzus,riedim to vodou lebo inac je to az moc sladke 🙂

lussy23
2. sep 2012

smutné ,čo píšete ☹myslím to posmievanie

turistka
2. sep 2012

@nela82 ja by som to dala do nejakej farebnej flase a vec je vybavena

nela82
autor
2. sep 2012

@turistka flasu uz mame kupenu-farebnu-peknu modru 🙂 Uz sme sa aj dohodli na cistej vode-suhlasi-tak uvidime.No nerada by som davala tie umele farebne napoje... 😖

katarina789
11. jan 2020

Čaj alebo čistú vodu🙂