Akú kúpiť stoličku na papanie?

luciana157
3. feb 2011

maminy prosim vas mate nejaky link na test stoliciek na papanie? pretoze to nikde nemozem najst a prave ideme kupovat. a ak mozete tak mi aj nejaku z vlastnej skusenosti poradte. my zatial zvazujeme peg perego prima pappa duplo alebo bloom fresco loft bk. mate s nimi niekto skusenost? dakujem vam

vefi89
3. feb 2011

ako nechcem uraziť, ale nie je jedno, v čom to dieťa sedí a papá??však tam nestrávi pol dňa 🙄 všetky sú stavané aby z nich deti nevyskakovali 😀

tehula
3. feb 2011

My mame z IKEA Antilop, co malo aj dobre testy, ze je stabilna, je inak uplne obycajna, stala asi 11eciek tusim a nezabera to pol kuchyne ako niektore nacancane a polstrovane hebeda.
No zavisi od teba, ci chces nejake polohovanie, alebo tam dieta nechavat aj mimo krmenia.
Moja priorita bola - lahka udrzba, co najmenej priestoru aby zabrala a aj cena

mortishia333
3. feb 2011

my mame tu i IKE-i plastovu a je fakt dobra, vyrastli mi v nej obaja synovia 😉

jankako
3. feb 2011

my máme od babypoint/fábula/..úplna spokojnosť..

tina_22
3. feb 2011

Aj my máme fabulu, som spokojná, len sme po polroku dali reklamovať poťah-začal sa trhať 😒 Ale inak je fajn, je mnoho podobných stoličiek- napr.4baby, funkčne rovnaké, treba sa popozerať na rôznych eshopoch pre deti

tweetinkapp
3. feb 2011

my mame chicco polly...kupili nam ju svokrovci, co sa mi spociatku moc nepacilo, lebo je podla mna zbytocne draha. ale zase ma kolieska, presuvala som si maleho kam som potrebovala a aj sa dala polohovat. nakoniec si tam maly lubil aj pospat 😅 , takze som s nou bola spokojna 🙂

janne6969
3. feb 2011

No myslim, ze ta z IKEA za par korun je aj tak najlepsia. Aj ked my mame aj Hauck Alpha, ktoru mame pri stoje a ladi nam so stolickami. Aj ta je super, lebo rastie s dietatkom.

martinex
3. feb 2011

a my mame uplne klasicku,drevenu,co som v nej ja sedavala...manzel ju obrusil,prelakoval a nic jej nechyba..moze byt na stojaka,alebo sa sklopi a dieta ma krasny velky stol pred sebou.... fakt idealna 😵

iron
3. feb 2011

My mame tiez Ikea plastovu. Lacna a totalne perfektna, mne sa zda dost zbytocne zato utracat neviem ake peniaze.

dara76
3. feb 2011

Aj my mame z IKEA, vola sa Antilop, bola lacna a dobre sa cisti, zmesti sa aj do nasej malej kuchyne. Uz by som nemenila.

beruska.zuzanka
3. feb 2011

ak by nám stoličku nekúpili svokrovci, kúpime IKEA Antilop aj my 😉 ale máme túto

http://www.brendon.sk/products/FotoFrame?imageu...

v oranžovej farbe a už by som ju ani darom neprijala ako teraz 😅 😀 na houby sa čistí a účel splní aj obyčka 😉 a koľkokrát sa v nej malá nechce kŕmiť, papáme na kolenách...

martincca
4. feb 2011

aj my sme si pred mesiacom zaobstarali ikeacku antilopku🙂)
a paráda, ľahučká, dá sa jednoducho rozložiť keď niekam ideme a zjavne je i pohodlná lebo malý si v nej aj pekne posedí
máme aj drevenú, ktorá sa dá neskôr rozložiť na stoličku a stolík ...a katastrofa, malý v nej neobsedel, sedadlo je velmi dlhé, a nieje v nej tak natesno, nohy vykladá hore dole a vie sa v nej v pohode postaviť

zuka
4. feb 2011

My ked sme riesili, tak som vymyslala, hladala rozne dizajny a nakoniec ma manzel presvedcil Ikea Antilop a musim povedat, ze ju pouzivame 3. rok a nemozem na nu povedat jedine zle slovo! Je velmi prakticka, perfektne sa udrziava - ked bolo treba, cela isla do sprchy 😉

valika_val
4. feb 2011

aj my mame chicco polly, ako nahradu za lehatko/kresielko, takze maly v nej nielen papa, ale aj oddychuje priputany v pasoch a ja sa mozem ist osprchovat 😀

mathias2009
4. feb 2011

my mame takuto...na fotke mal malý asi 7 mes...teraz mame 15mesiacov a je to super vec.. 🙂

bobocka
4. feb 2011

my mame fabulu http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa... je vyborna podla mna.sedacia cast sa da polohovat a teda v tom v pohode nakrmis a dietatko co este samo nesedi a ten predny pultik sa da vybrat uplne,odsuvat i prisuvat 🙂 ja som veeeelmi spokojna s nou 🙂

ankalv1
4. feb 2011

tak my tiež máme Ikea Antilop,dala nám ju moja sesternica ako darček keď sa malý narodil.aj so stolíkom a nafukovacím vankúšom pre menšie deti,tiež ju odporúčam 😉 😉

michaela80
4. feb 2011

Ja mam taktiez Ikea - cku a aj drevenu po sestre co sa rozklada potom na stolcek a stolicku, no momentalne to nemam kde dat tak rozmyslame o niecom takom...
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8702341&tab=1

majka35
4. feb 2011

ja mám stoličku, ktorá sa pripevní k stolu ... výhody: nezaberie žiaden priestor, ľahká údržba, praktická, použiteľná kdekoľvek a na hranie má malá celý stôl ...ˇpod stoličkou môžem pokojne zametať a nemusím ju odťahovať ... nemenila by som ... pri prvej dcére som mala velikánske hebedo, potiahnuté igelitom, malá bola stále spotená ... níkdy viac

lulu19
4. feb 2011

my sme objednali tuto vcera a v pondelok ju budeme mat doma
http://kojenecke-obleceni.eu/zbozi/detske-zidli...

katren
4. feb 2011

My mame tuto a zatial velka spokojnost 🙂

http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...

e37
4. feb 2011

My mame tiez IKEA bielu, je perfektna, dobre sa cisti. Pri prvom dietatku sme mali drevennu, rozlozitelnu na stolicku a stol, ked babo vyrastie, ale IKEA jednoznacne vyhrava! Ta predtym sa zle cistila a stolik na kreslenie sme potom tiez radsej kupili plastovy....

jasminet
4. feb 2011

my mame chicco polly a na chalupe ikea antilop. polly je fajn, ale bohato postaci ta antilopka. aj ked raz sa malej podarilo odrazit od stola a takmer spadla, co teda v polly nema sancu... 😅

evickapooh
4. feb 2011

no mali sme tiez peg perego prima pappa -ale--zabral 1 m stvorcovy,mame malu kuchynu takze o nicom ,inac stolicka super -a rozne nadstandarne neportrebne funkcie,2 ej dcerke sme s kupili drevenu polohovatelnu storchenmuhle-je pekny prakticky jednoduchy zabere menej miesta ako predosly peg perego ale uvideli sme u znamych typ stolicky ktory sa da namontovat na stol -je nieco super sme spokojny nasa leuska sedi s nami pri stole ako plnohodnotny clen nasej rodiny sama papa -uz davno- sedim vedla nej keby potrbovala pomoc .my mame starsi typ od hauck ale chicco vyraba uz modernejsie aj krajsie typ takze ja odporucam tento typ

chrislucas
4. feb 2011

My máme stoličku Norse a som s nou velmi spokojna pretože sa da polohovat , sedadlo sa da výškovo nastavit aj pultik sa da uplne vybrat....a u svokry a babky máme tiež stoličku z Ikei a je perfektna uplne stačí zabera málo miesta a ajtak kolkokrat my maly nechce sediet v stolicke...Aj ja som rozmyslala ze kupim Peg Perego ale nakoniec ma presvedčili že načo taku drahu stoličku a som rada že som ju nekupila lebo su to uplne zbytocne vyhodene peniaze...!!!

stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
samulko1
5. feb 2011

My máme tiež tú stoličku z ikei plastovú, stála asi 11 eur a spĺňa svoj účel..ja som s ňou veľmi spokojná..pri synovi som mala stoličku ktorá stála cca 2000Sk a len bola zbytočne objemná a zaberala vela miesta a efekt úplne rovnaký..
ale to je len môj názor a skúsenosť..

evinka2311
5. feb 2011

Ikea...plastova,je super

zebricka23
5. feb 2011

ja som mala pri malom pred 4 rokmi fabulu a bola som max. spokojna....lebo neviem,ci vam vsetky deti uz ked ste zacali s prikrmami sedeli...ale maly nie...tak som bola spokojna ze sa da polohovat...lebo pri tej Ikeackej sice je fajn,ale neviem predstavit.....
cize teraz pri malej urcite nejaku co sa da polohovat....tu Ikeacku akurat tak na obcasne sedenie ked pojdeme k nasim 🙂

zdenka
8. jún 2011

Ahoj vsetky ci vsetci! Prosim vas, kto ma doma stolicku od Ikei Antipol: Aka je jej max. nosnost? Alebo ake najvacie dieta sa do nej vmesti (vekovo)?
Ze dakujem 🙂