Ako zohrievať kupovaný príkrm?

randrea
27. máj 2012

Ahojte, zaujímalo by ma, ako správne zohrievať kupované príkrmy - tie zeleninové hotové výživy v skle? Ďakujem

evka4
27. máj 2012

@randrea ahoj, ja som ich zohrievala vo vodnom kupeli (do misky som dala horucu vodu a do nej ponorila prikrm). niekto ohrieva v mikrovlnke, mne sa to ale nezda vhodne pre male deti, radsej som si s tym dala viac namahy.

bubelko
27. máj 2012

@randrea ak bola po ruke mikrovlnka, tak v mikrovlnke, inak v parnom kupeli, ako je popisane vyssie 😉

randrea
autor
27. máj 2012

@evka4 dakujem, normalne to v tej original flasticke ponoris do vody. Za kolko to asi vychladne a ake to davas, take nie horuce, ale v podstate teple?

lili_mia
27. máj 2012

ja som to preliala do misky a tak do mikrovlnky, pretože z tej fľaše mi to "ogrckalo" mikrovlnku zvnútra a viac ako polovica vytiekla na ten sklenený tanier

evka4
27. máj 2012

@randrea ahoj, normalne som ponorila do vodneho kupela tu flasku, ohrialo sa to za par minut, nepodavala som to horuce, ale len take mierne teple. vo vodnom kupeli to trva par minut, kym sa to ohreje, rychlo prides na to, ako dlho to tam mas drzat, aby to malo teplotu akurat 🙂

31majka12
27. máj 2012

ja zohrievam vo vodnom kupeli,zalejem vriacou vodou a pomiesam aby bolo vsade teple