Ako vyčistiť fľašu Avent od sirupu?

zuzkal99
26. jún 2013

Mamičky poraďte mi prosím vás niečo ako vyčistiť fľašku od hruskoveho sirupu ostala taká zltkasta uz som skúšala citrodeko jar aj prášok na hrnce lebo fakt uz nevie ako tu ju nanovo vybielit ☹

ivuskabai
26. jún 2013

horuca voda plus ocot alebo soda bikarbona... alebo aj vsetko dokopy 🙂

petula8
26. jún 2013

nasyp do nej kypriaci prášok a zalej fľašu vodou večer a nechaj to tam do rána a ráno to kefou vytri a bude ako nová. Ja takto čistím doma všetky fľaše a sú ako nové.

maryennn1
26. jún 2013

presne ako píše @ivuskabai ešte raz to vyvar a pridaj do tej vody ocot, sódu bikarbónu, alebo ešte citrónovú šťavu 🙂

hiva
26. jún 2013

skus obycajny olej... normalne to s nim vytri a potom umy... olej na seba viaze farbivo... ja s tak pravidelne cistim Avent misky aj mixer od mrkvy, spenatu a pod. ... na Avent flasku som to ale neskusala... ale tak hadam zafunguje 😉... ja pouzivam obycajny slnecnicovy olej 🙂

katieg85
26. jún 2013

ako pise petula8 kypriaci prasok pomoze,mne to zislo od caju abude fakt ako nova

alena0305
26. jún 2013

Ja dám do fľaše lyžičku soli a trocha ryže a teplú vodu príp. kvapku saponátu a pretrepem.

vefi89
27. jún 2013

ja dávam ryžu s octom

gretocka
27. jún 2013

tiez cisttim solou a vodou, ale pusti to len povlak, ak uz je ta farba "zazrata" do fl asky, tak neporadim