Ako postupovať pri príkrmoch?

10. jan 2021

Ahojte oficiálne sme začali s prikrmami ako prvé som podala mrkvičku ďalej pridám zemiak a potom ? Ako ste postupovali ....začala som teda s mrkvou jeden deň druhý deň som počkala a teraz dva dni za sebou mrkvička a zajtra pridám kusom zemiakmu a potom ?

cookie29
10. jan 2021

No tak na tom sa nevedia zhodnúť ani odborníci. Nájdeš viacero rôznych prístupov a škôl.

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
10. jan 2021

@beata_k dala som blbu tému ?

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
10. jan 2021

@beata_k jaaaaj noooo ja len chcem vedieť čo ide po zemiaku približne.ja si už potom vyberiem 😁💆🤗

denden77
10. jan 2021

aj ja teraz zacinam 😁 ma za sebou cuketu a zemiak, dalsie dve budu brokolica a tekvica.. ja budem davat mrkvu medzi poslednymi 😊

sonka_miro
10. jan 2021

My sme tiez nedavno zacali dali sme mrkvicku 4 dni , pridali sme zemiacik ale z toho sme mali koliku, zemiacik sme.vysadili zatial a dala som cuketku zatial 2 den a zatial dobre. Vsade sa inac pise.

sonka_miro
10. jan 2021

Ja mam takyto tahacik

mirib11
11. jan 2021

Ahoj, ja som začala mrkvou, potom tuším zemiak, to bola katastrofa, kalerab a petržlen.. Najviac mu však chutí batat, batat+mrkva, skúsili sme už aj brokolicu, ale je to viacmenej o ochutnávaní.. Dali sme si aj pauzu s príkrmami, prišlo mi že ho to veľmi neberie. Pomedzi to ochutnal jablko, banán a hrušku. Najviac mu však chutí ryžovo-kukuričná kaša nutrilon :D ďalej by som chcela skúsiť cuketu a hokkaido

manjka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz